Android Studio

Başlatan SirGre, 10 Aralık 2015 - 15:13:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SirGre

Merhaba Arkadaşlar android studio kurulumu yaptım oncesinde JDK kurulumu da yaptım bir sıkıntı yaşamadan kurulumu yaptım bilgisayara relog attım fakat android studio nun simgesini falan bulamadım dosya konumundan açıyorum bilgisayarda yüklü arama motoruna da yazıyorum ama bulamıyor bir yardım edermisiniz :) "Elementary OS kullanıyorum"

heartsmagic

Dosya konumundan sorunsuzca açılıyor mu yani?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

SirGre

Şöyle söyleyeyim hocam android stıdio kurulumu yapıyorum kurulum hatasız geçiyor kurulum sonunda android studio çalışıyor ardından çıkıp tekrar girmeye çalıştığımda ne dosya konumu bulabildim nede simgesi geldi masaüstüne . Linuxda yeniyim kusura bakmayın bildiğim kadarıyla /etc klasöründe tutuluyor programlar orada aradım fakat bulamadım

lnxdev

Android Studio yu açtığınız zaman açılış menüsünün içersinde Desktop Shortcut - Masaüstü Kısayolu var. O seçeneği uygularsanız yüklü olduğu yerden hem masaüstüne hemde programlar menüsüne kısayol oluşturacaktır.

heartsmagic

Kurulumu nasıl yapmıştın?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

afeser

Ben de bayağı aradım bulamadım. Sonra baştan kuracaktım kurulumu yaptığım binary dosyasını çalıştırınca açıldı
Gelecek illa ki gelecek, önemli olan kimin getirdiği...

freeman

/opt klasörüne baktın mı?
/etc ile aynı yerde.
Good morning and welcome to the Black Mesa Transit System. This automated train is provided for the security and convenience of the Black Mesa Research Facility personnel.

SirGre

Baktım ve ilginçtir bulamadım ubuntu yükledim şimdi buraya yükleyeceğim teşekkürler ilginiz için çözülmesede çözüldü ticket ini atayım kalabalık yapmasın.