[Çözüldü] Manjaro-tr Forumu Aktivasyon E-Postası Gelmiyor

Başlatan qhareb, 06 Aralık 2015 - 10:38:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

qhareb

Merhaba
Manjaro-tr'ye uzun zaman önce kaydolmuştum. Bir süre önce foruma girmeye çalıştığımda girişe izin vermedi. Şifre doğrulama için aktivasyon e-postası istedim ama sayısız denemeye rağmen geri dönüş olmuyor.
(Bu arada yeniden üye olmayı da denedim. Halihazırda üye olduğumu doğrulattım.)
(Ayrıca bilgi(at)manjaro-tr.org adresine de e-posta yolladım ama orası da işlev görmüyor sanırım.)

Manjaro-tr forumunda görevli bir arkadaşımız burayı okuyorsa yardımcı olursa sevinirim. Oradada da aynı kullanıcı adını kullanıyorum.
"İşte dünyanın sonu gelir böylece
Bir patlamayla değil fakat
Bir iniltiyle" 
  T. S. Eliot

neynefes

Forumumuzda @eral ile iletişime geçin. Manjaro Türkiye'de kendisi.

Görüştükten sonra bilgi geçerseniz memnun oluruz.

qhareb

Bir iniltiyle" 
  T. S. Eliot

ata1

kayıt bilgilerinizi mesaj ile iletin kontrol edelim .

qhareb

Forum yetkilileriyle iletişime geçildi ve sorunun çözümü için çalışmalara başlandı. Bu nedenle "çözüldü" etiketini ekliyorum. Herkese teşekkürler.
Bir iniltiyle" 
  T. S. Eliot

neynefes

Biz de etiket için teşekkür ederiz.

İstek üzerine başlığı açtım.

ata1

forum girişini denermisiniz onayladım sanırım bende ilkdefa yapıyorum işlemleri  ;D

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 06 Aralık 2015 - 23:23:29

@MaRJiNaL sendeki sorun hallodumu ?

@qhareb şifreni mesajla yolladım sonrasında sen değişirsin

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 07 Aralık 2015 - 01:12:58

@qhareb  yeni kullanıcı ve şifre deniyoruz . özelden atıyorum yine olmazsa dönüş yap

neynefes

ata1

sorun çözüldü kayıtlar tamamlandı  ;D arkadaş dönüş yapmadığından bu başlığa emin olmadık ama yorumu var manjaro forumda giriş yaptı teşekkürler başlık kapatılablir .

neynefes