Grub Error 15 Hatası Çözümü Nedir?

Başlatan blood, 14 Kasım 2015 - 21:57:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

blood

Selamlar,

Asus eee pc netbook var elimde buna bugün Windowsun yanında Android kurmaya çalıştım kurdumda ardından sevmeyip bir hata edip dosyalarını sildim şimdi açılışta Grub loading, please wait diyor Error 15 hatası veriyor bunu kaldırıp nasıl windows a geri dönerim?

Boot vs edemiyorum ne yapsam aynı ekrana dönüyor..

if

@blood, Android kurulumunu yaparken önyükleyici olarak Grub'da kurulmuş. Bu yazılım işletim sistemlerinin başlatılmasından sorumludur. Android'i sildiniz fakat Grub bilgisi diskin başına kurulduğu için silinmemiştir. Yapmanız gereken, Windows kullanacağınız için, Windows önyükleyicisini yeniden kurmak. Bu işlemi nasıl yapacağınızın cevabını Windows yardım sitelerinden alabilirsiniz.

blood

Alıntı yapılan: if - 15 Kasım 2015 - 00:49:01
@blood, Android kurulumunu yaparken önyükleyici olarak Grub'da kurulmuş. Bu yazılım işletim sistemlerinin başlatılmasından sorumludur. Android'i sildiniz fakat Grub bilgisi diskin başına kurulduğu için silinmemiştir. Yapmanız gereken, Windows kullanacağınız için, Windows önyükleyicisini yeniden kurmak. Bu işlemi nasıl yapacağınızın cevabını Windows yardım sitelerinden alabilirsiniz.

Yardımlarınız için teşekkür ederim, şimdi boot olayına geçemiyorum acaba Android i tekrar kurma şansım var mı boot olayını geçerek?

if

@blood, "boot olayını geçemiyorum." derken ne demek istediğinizi anlayamadım. Android'i nasıl kurduğunuzu bilmiyorum fakat canlı cd/usb kullanarak kurulan bir şeyse elbette kurabilirsiniz.