[Çözüldü] Klavye sorun vermeye başladı

Başlatan ubuntuM, 16 Kasım 2015 - 00:49:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ubuntuM

Daha ,nce h'. olmuyordu\ nedend'r b'lmem ama klavyede harfler b'rb'r'ne g'rd'\ tipki ;'md' olmasina ra[men/ Oysa T]rk.e d'l paketler' kurulu ve daha ,nce sorunsuz kullaniyordum/ Arada b'r bu sorun .ikiyor b'lg'sayari a.ti[imda/

Düzeldi. Türkçe seçili olmasına rağmen ve paket kurulu olmasına rağmen sorun veriyor bazen.

Reverser

Keşke başlığı ingilizce karakterler kullanarak açsaydın.
Buna benzer bir sorun olduğu zaman klavye ayarını "Türkçe -> İngilizce" ardından, "İngilizce -> Türkçe" olarak değiştirmeyi dene.

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

ata1

sorunu anlamışsın kutlarım @Reverser ben de ne dilde yazılmış olduğunu anlamaya çalışıyordum  ;D

ubuntuM

@Reserver, uyarınızı okuyunca tam düzeltecektim ki zaten düzeltilmiş başlık. Yine de özür dilerim. İçeriğe gelince, bilerek olduğu gibi yazdım ki derdim tam olarak anlaşılsın diye, canlı canlı örnek oldu. :)

Panelden Türkçe klavyeyi tıklayınca düzeldi.

@eral :)

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 16 Kasım 2015 - 01:38:19

ÇÖZÜLDÜ olarak işaretlemeden önce son bir şey daha soracağım. Peki o tür sorun çıkmasının sebebi nedir?

Reverser

birçok nedeni olabilir, ara sıra ben de bu sorunla karşılaşıyorum. Çözüm olarak tanımlanmış olan İngilizce klavye kaldırılabilir.

XFCE ROCKS !