Urban Terror Update Hata

Başlatan cinargulsen, 04 Haziran 2015 - 19:18:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cinargulsen

Merhaba arkadaşlar, urban terror'de aşağıdaki görüntüde olduğu gibi hata alıyorum. Sitesinden update dosyasını indirdim fakat nereye açıp nasıl kuaracağım hakkında bilgim yok. yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

ata1

ata1

indirdiğin dosyaları çıkart ve orada  boş alana  sağ tıkla ve termınalde aç de ardından adımları uygula
./configure
sudo aptitude install build-essential
make
sudo make install
olmadıysa çıktıyı buraya aktar bakalım

cinargulsen

Sorunu çözdüm ama biraz farklı yoldan 2GB olan full sürümü indirdim sorun ortadan kalktı.

ata1

cinargulsen

plazma

Güncellemeyi oyunun bulunduğu dizinde çalıştırmanız gerekiyor uçbirim çıktılarınız nasılsı acaba, ama çözülmüş sonuçta

heartsmagic

@eral, yine yanlış yönlendirme yapmışsın. Lütfen artık şu önerilerimize kulak as biraz. Bu ortamdaki amaçlarımızdan, hatta önemlilerinden biri insanları "doğru yönlendirmek"tir. Bilgin yoksa konu hakkında bir şey yazmak zorunda değilsin, lütfen artık bu alışkanlıktan vazgeç. Ha, olayı ben yanlış biliyorsam özür de dilerim ama Urban Terror'ü güncellemek için bir şeyi kaynak kodundan derlemek gerektiğini düşünmüyorum. Eski kullanıcını yasakladık, yenisiyle geldin aynı şeylere devam ediyorsun. İyi niyetlisin farkındayız ama önerilere kulak asmadıkça karşı tarafa zarar veriyorsun.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.