Inca aygıtımı backtrack'a gösteremiyorum:(

Başlatan emircandan, 02 Haziran 2015 - 20:12:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emircandan

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Hoş geldim, ve hoş buldum.

Backtrack da biraz acemi ve yeniyim. fakat az çok bilmeme rağmen ve kuzenim linux dağıtımlarından anlamasına rağmen başaramadık.

Driver yükleyemedik.

Bilgisayarıma bağlayıp gerekli driver'i yükleyebilecek var mı bana. söylenene göre çok kolaymış ama ben yapamıyorum.

Şimdiden sağ olun. yapamazsam cihaz boşuna alınmış olacak. Backtrack kullanmayı çok istiyorum.

Cihazım Inca ıuwa 300n wireless adaptör.

Backtrack 3 için.

Konu linklerinde başarılı değilim. o yüzden link vermek, konu açılmış mı bu isimle neden araştırmadan konu açıyorsun vs bunlardan ziyade kendim uygulayamaığım için açtım bu konuyu. yardımcı *olacak destek *olacak varsa gerekirse bağlarım teamviewer ile. İstememeniz halinde nasıl olacağını yazmanız yeterli olacaktır.

ata1

emircandan

Alıntı yapılan: eral - 02 Haziran 2015 - 20:19:19
https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=6989.0
Hoş bulduk bulgur kardeş. Verdiğin *bağlantıda pilav bulgur burgu makarna dan bahsediliyor. Fakat ben link istemedim, illa link verilecekse hayat ile yaşam mücadeleleri ile ilgili link verilmesini tercih ederim. Linkten ziyade de karşımda konuşan bir varlık olmasını isterim. Düzgün bir insanımsı bir varlığa da razıyım. o denli linklerle aram iyi değildir. *bir şeyler mırıldanman güzel bir şeyin çabası olsa gerek. fakat pilav pirinç ve bulgur. bunlar ilgimi çekmiyor. Senin gibi alaycı şahsiyetler iletişim kurma ihtiyacı getirmiştir hep. İnsanlığa. Daha doğrusu robot.txt misali sitelerde gezen, aşçılık dersi veren mercimek gönüllü, mercimek den de ziyade alçakgönüllü insanlarla iletişim kurmayı tercih edemiyorum. Keza sağlıklı bir iletişim olmayacaktır. İnsanlarla alay etme girişimlerini anlayabilirim. Alay et. ve hatta hobi olarak sen yine ciddiyetsiz ve seviyesiz bir şekilde alay et Lakin, biraz iletişimsel sorunlarını çözersen senin siteleri denetleyen, site site gezen robot olmadığını anlayabilirim. Yardım etme girişimin ve anlayışın teşekkür eder, iyi alışalış' lar dilerim.

Yardımcı, Ciddiyet sahibi arkadaşlara da şimdiden teşekkür ediyorum.

ata1

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=32631.0
sitede bu dediğiniz türde yardım yapılmamaktadır. işlemleri kendiniz uygulamak durumundasınız .
yukarıda verdiğim ilk  lınkdeki gibi düzgün ve olumlu açıklamalarda bulunursanız . İnsanlar severek yardımcı olmaya çalışırlar

emircandan

https://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=4147.0

Sır ispatlanmaz. Olumlu, Hakkaniyetli, Düzgünlük ve Efendiliğe dair biraz çalışmanız gerekiyor. o denli kendiniz de gördüklerinizi başkalarında aramanız hoş değil. Boşverdim dediklerinizi, sonuç itibarı ile

ata1

bu tutumunuz ile sadece siteye gırmenız engellenır vede alaycı tavrınızla ınternette çare aramaya devam edersiniz

emircandan

Alıntı yapılan: eral - 02 Haziran 2015 - 20:53:19
bu tutumunuz ile sadece siteye gırmenız engellenır vede alaycı tavrınızla ınternette çare aramaya devam edersiniz
Bu tutum sizin kendi tutumunuz olduğu için konu baltalamanın ne kadar itici olduğunu bilmelisiniz. Ve bu itici hareketleriniz ile değil internet de gerçek hayatta dahi yer edinemeyebilirsiniz. dürüstlüğü, yalan söylememeyi, çamur atmamayı ilke edinmelisiniz. Siteye girişinizin engellenmemesi için insanları rahatsız etmeyi bırakmanız hayrınıza olacaktır. Alay etmek yakışmıyor sizin gibi şahsiyetlere. Kendinizle gurur duyun.

if

Konu sahibinin ilk iletisinin şu an için bulabildiğim en eski sürümü şöyle:
Alıntı Yap
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Hoş geldim, ve hoş buldum.

Backtrack da biraz acemi ve yeniyim. fakat az çok bilmeme rağmen ve kuzenim linux dağıtımlarından anlamasına rağmen başaramadık.

Bilgisayarıma bağlayıp gerekli driver'i yükleyebilecek var mı bana. söylenene göre çok kolaymış ama ben yapamıyorum.

Şimdiden sağ olun. yapamazsam cihaz boşuna alınmış olacak. Backtrack kullanmayı çok istiyorum.

Sonra iletiye eklemeler yapılarak son hali aldırılmış. Bu durumu göz önüne alındığında @eral'ın işaret ettiği bağlantıya gerek olmayabilirdi. Lâkin, @emircandan'ın @eral'ın iletisine verdiği karşılıklar kabul edilemez. @emircandan, "bulgur" olarak kalmamış, edepsizlik yapmıştır. Bu yüzden @emircandan forumdan atılmıştır.

siberoloji

Zaten backtrack de artık pek kullanılmıyordu.
İlk düğme ve sonraki düğmeler.....