Chrome Java Hatası

Başlatan cinargulsen, 09 Mayıs 2015 - 13:46:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cinargulsen

Merhaba Chrome'de java için aşağıda resimdeki uyarıyı alıyorum fakat chrome://flags adresinde NPAPI etkinleştirme seçeneği yok. Konu hakkında yardım edebilecek olan varsa sevinirim. Teşekkürler.

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Reverser

XFCE ROCKS !
Powered by Thunar & XFWM4

cinargulsen

Alıntı yapılan: Reverser - 09 Mayıs 2015 - 14:19:57
görsel gözükmüyor ? ::)

Özür dilerim unutmuşum şimdi yükledim.

freeman

8. maddede nasıl etkinleştirileceği yazıyor sanırım.
Oraya baktınız mı?
Good morning and welcome to the Black Mesa Transit System. This automated train is provided for the security and convenience of the Black Mesa Research Facility personnel.

heartsmagic

Bir süredir Chrome Java'ya destek vermiyor yanlış bilmiyorsam. Yeni bir gelişme oldu mu bu konuda?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

siberoloji

Nisan 2015'te npapi desteği bitti. Fakat, Eylül 2015'e kadar, flags bölümünden aktifleştirebilme imkanı verdiler. Eylül 2015'te tamamen kapanacak.
@cinargulsen;
flags bölümüne girdiğinizde görünmüyorsa, zaten önceden yüklü değildir bu eklenti. Önceden yüklü olduğunda görünür diye belirtilmiş kaynakların bazılarında.

DoopTR

malesef chrome artık çoğu wep uygulmasını destek vermiyor mesela unity ile oynana dead triger 2 oyunu artık desteklenmiyor firefox kullanmnızı öneririm

matrax_41

Chrome'un windows versiyonunda etkinleştirme seçeneği var eylül 2015'e kadar. Fakat linux sürümünden tamamen kaldırıldı.