Sabah attığım Xubuntu ' yu şimdi atamıyorum (Flash Disk)

Başlatan Ados, 18 Eylül 2014 - 20:57:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ados

Merhaba beyler , sabah flash diskime Xubuntu atmıştım rahatlıkla kullandım fakat kurulum yapmadım depolamam gereken dosyalar vardı onları korumam gerekiyordu daha önceden de Ubuntu 12.04 kullanıyordum ara verip Windows ' a geçmiştim :D Benim bilgisayardan kaynaklı bir sorun mu bilmiyorum ama FAT olarak biçimlendirmeden flash disk ile format atamıyorum. Her neyse dediğim gibi sabah çok güzel bir şekilde kullanıyordum fakat şimdi deniyorum GRUB ekranı falan gelmiyor yani unetbootin ' in sağladığı ekran Try Xubuntu yazan ekran gelmiyor boot seçtikten sonra _ yanıp sönüyor öyle kalıyor ne kadar beklesem de açılmıyor bundan önce Rufus programı ile flash ' ı biçimlendirip Windows 8 atmayı denemiştim İnvalid Partition Table hatası almıştım acaba ondan kaynaklı bir sorun mu oldu lütfen yardım edin Windows çok sıkıntı ya :D

Ados

Sabah unetbootin ile atabiliyordum ne olduysa şimdi oldu bide Unniversal olanı ile deneyim ne olur ne olmaz :D

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 19 Eylül 2014 - 11:50:12

Unniversal ile deneyince de boot seçiminden sonra öyle kalıyor :(

Uykucu

iso dosyanız zarar görmüş olabilir indirip tekrar USB yazıp kurabilirmisiniz

heartsmagic

@Ados, iletilerinin tamamını koyu harflerle yazmazsan seviniriz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.