Windows Renkleri Daha Canlı Daha Güzel

Başlatan Robinson_Crusoe, 15 Eylül 2014 - 14:52:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Robinson_Crusoe

Windows 8.1 den ubuntu 14.04 geçtim, ubuntuyu iyice öğreneceğim istediğim seviyeye gelene kadar inatla kullanmaya devam edeceğim, ama şu durum canımı sıkıyor windows altında programların renkleri ekran görüntüsü filan daha kaliteli daha canlı ubuntuda o verimi alamıyorum. Ekran kartından dır diye ekran kartı sürücüsünü yükledim bir iki saat kullandım ardından ubuntu çökmeye başladı, bende yeni kurulum yaptım şu an sorun yok sorunsuzca kullanıyorum ama windows taki o renkleri alamıyorum bunun nedeni nedir acaba bir çözüm yolu ya da alternatif bir yol varmıdır,
Herif manyak yüzünden belli,

if

Ekran kartı sürücüsü kurmakla Ubuntu çökmez. Masaüstüne ulaşamazsınız en fazla.
lspci | grep -E "VGA|Display|3D"

zubanda860

win8 pencereleri icin /home/kullanici_adi/.themes  klasorune win8 temasi ekleyebilirsiniz.

ama belkide siz windowsa alistiginiz icin ubuntu yabanci gelmis olabilir .yoksa bir sorun ya da fark yok.
Herkes doğru insanı bulmak ister, yanılmamak için. Oysa kimse uğraşmaz, doğru insan olmak için.:|

Robinson_Crusoe

@ if

Masaüstüne ulaşamıyınca ubuntuyu kullanamıyorum, buda bana çöktü kullanamazsın dedirtiyor,

Ayrıca verdiğiniz komut tam olarak ne işe yarıyor,

@ zubanda860

Tema ile sıkıntım yok demek istediğim windows un renkleri daha canlı birbirlerine daha uyumlu,
Herif manyak yüzünden belli,

heartsmagic

@Robinson_Crusoe, @if'in söylemek istediği masaüstüne gelemesen bile bir çözümü vardır. İstediği çıktı da grafik kartın hakkında bilgi verir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.