ubuntudan windowsuma nasıl geri döneceğim?

Başlatan ouzhantheyayla, 02 Kasım 2008 - 14:18:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ouzhantheyayla

Ubuntuyu kurarken windows,ubunutu ve ortak alan şeklinde 3 e ayırdım.ama şimdi yalnızca ubuntuya girebiliyorum aynı işlemleri yaptığımız bi arkadaşımın bilgisayarında baslangıcta ubuntumu windows mu diye seçenek sunuyor bende neden çıkmıyor windowsuma da girmek istiyorum bütün önemli biliglerim orada kaldı lütfen yardım edin:(

Sypro

Hoşgeldiniz. Forumda Grub diye aratırsanız "yeniden grub kurulumu" diye bir topic çıkacaktır. İnceleyin biraz. Deneyin yazanları. Olmazsa yardımcı oluruz.
Bir de konuları açarken forum kurallarına uygun hareket ederseniz seviniriz. Acemiler için bölümü soru sormak için değil cevap almak için yapılan bir bölüm.

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

heartsmagic

Üzülerek söylüyorum ki eğer Windows yerinde olsaydı Grub menüsünde görürdün. Sen sanırım yanlışlıkla Windows olan bölümü de sildin.

sudo fdisk -l komutunun çıktısı bize daha fazla bilgi verecektir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.