Steam Age of mythology e.e karşılığı 3 oyun veriyorum

Başlatan reprezalio, 27 Haziran 2014 - 14:20:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

reprezalio

merhaba arkadaslar herkese kolay gelsin,

steamde bulunan age of mythology extended edition sahibi ve oyununu vermek isteyen arkadaşlar, karşılığında portal 1, portal 2 ve sniper elite v2'yi takas yapacağım, kabul edenler özelden iletişime geçebilirler. (3 oyun 30$, age of 22$ değerinde belirteyim)

plazma

Age of Mythology: Extended Edition şuan 17.99 a düşmüş fiyatı hatta, kalan süre GÜNÜN FIRSATI! Teklifin geçerlilik süresi: 46:09:24
http://store.steampowered.com/app/266840/

reprezalio

yav 3 oyunu da bitirdim takas edeyim herkes yararlansın diyorum, age of sahibi çıkan yok arkadaş...

krwlng

AOM oyununun Gnu/Linux sürümü yok, Linux forumunda böyle bir takas teklif edip cevap alamamanız normal.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

reprezalio

yo sadece burada açmadım başlık birçok yerde açtım, burada açmamın sebebi belki linux yanında windows kullanıyorlardır yada tanıdıkları vardır aom oynayan.. daha doğrusu daha oynamamış olan lazım bize o da çok küçük bi ihtimal, neyse bari indirime girmişken alayım son çare. yoksa direk hesabı verecektim öyle birisi çıkınca:)

plazma

Steamde profil ayarlarında herkese açık yap profilini sonra takas için envatere girip sağ tafafta mavi düğme "Takas Teklifi" ne basar isen takas içn sayfa geliyor oradan da takas edebilrsin elindekileri istediğin oyunla, birde öyle dene istersen elinde olan varsa arkadaşlarında değiş-tokuş edersin birde şöyle bir şey varmış bende yeni öğrendim takas forumları :

Takas Forumları

You can find a trading forum in any game's Community Hub under the "Discussions" tab. Creating a topic there will allow anyone reading your post to send you a trade offer, even if they're not on your Steam friends list. Once you're done with your Trade topic, you can close the topic to prevent further trade offers from it.

Takas başlıklarından Takas Teklifi alabilmek için, Envanter Gizliliğiniz Herkese Açık olarak ayarlanmış olmalıdır.

steam in takas forumlarını kullanbilirsin.