Unity Plugin'i nasıl tekrar açabilirim?

Başlatan UzayB, 15 Mayıs 2014 - 17:15:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

UzayB

Merhaba. Dün gece ccsm ile cube efekti oluşturmaya çalışırken "pencere dekorasyonu"na tıkladım ve sidebarlar bir anda ortadan kayboldu. İnternetten araştırdım biraz, ancak ne denediysem yapamadım. Ctrl Alt F1 ile terminal açıp bir sürü kod denedim ancak hiçbiri sonucu değiştirmedi. Son olarak denediğim şey ise normalde şifresiz başlangıç yapan bilgisayarımı şifreli başlangıca çevirdi ve şu an şifremi kabul etmiyor. Konuk oturumundan giriş yapıyorum o yüzden. Daha yeni yüklediğim için silip en baştan da kurabilirim ancak eğer bunu düzeltmenin bir yolu varsa ve anlatırsanız çok memnun olurum.

heartsmagic

Bir sorunun üzerine düzeltme yapmak için karmaşık işler yapınca o sorun daha da büyür. İlk durumun çözümü kolay olabilirdi, basit bir şekilde Unity ve Compiz sıfırlanırdı, sorunun çözülürdü. Ancak sen son işlemde her ne yapmışsan işleri biraz karıştırmışsın. Son denediğin şey neydi de şifreli başlangıca döndü sistem ve parolanı kabul etmez oldu? Ne yaptığını tam olarak bilmeden öneri vermemiz çok güç.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.