Samsung dizüstü bilgisayarıma Ubuntu nasıl kurabilirim?

Başlatan casper53, 15 Mayıs 2014 - 19:24:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

casper53

Samsung dizüstü bilgisayarıma Ubuntu nasıl kurabilirim? Masaüstündeyken f8 e basıp USB seçip kuruyordum. Leptopta bi türlü yapamadım. Leptopta hangi adımları izlemek gerekıyor en kolay şekilde?

plazma

Dizüstü bilgisayarlarda farklı olabilr o tuş F8 değilde F9 -10 -12 olablir diğer fonksiyon tuşlarını deneyin isterseniz bir

casper53

Alıntı yapılan: plazma - 15 Mayıs 2014 - 19:51:58
Dizüstü bilgisayarlarda farklı olabilr o tuş F8 değilde F9 -10 -12 olablir diğer fonksiyon tuşlarını deneyin isterseniz bir

denedim hocam olmuyor.

kodadiirem

Esc, Del tuşlarından birine basarak (Bilgisayarınızın BIOS menüsünü hangisi açıyorsa) BIOS menüsüne girin. Başlangıç aygıtı olarak USB seçeneğini oradan seçebilirsiniz.
Lütfen Türkçemizi doğru kullanalım.

heartsmagic

Yeni seri bir Samsung'sa esc, del falan değildir, fX serisinden bir şeydir. Elimde olan Samsung öyle örneğin @casper53. Olmuyor ama ne oluyor?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

casper53

Alıntı yapılan: heartsmagic - 15 Mayıs 2014 - 22:44:42
Yeni seri bir Samsung'sa esc, del falan değildir, fX serisinden bir şeydir. Elimde olan Samsung öyle örneğin @casper53. Olmuyor ama ne oluyor?

Bios bölümüne girdim mavi bir ekran orada nasıl USB seçiyorum?

sem

".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?