skype eski sürüm yüklemek

Başlatan evilfain, 25 Nisan 2014 - 21:42:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

evilfain

skype eski sürümü 2.2 yi yüklemek istiyorum .deb ile hata veriyor  eski sürmünü normal paket indirdim skype 2.2 diye masaüstünde dosya oluşturdum  cd ile skype 2.2 girdim skype dedim çalıştırması için ama komut bulunamadı dedi bu eski sürümü nasıl yüklerim yeni sürümde ı/o veya  g/ç  hatası alıyorum forumda denilenleri yaptım.zaten boyle bi konu ılduğu içinde açmak istemedim.sorum skype eski sürümünü yüklemek eğer çalıştıramasan bir dosya silip orayı windows kurcam ama bu son çare olarak

heartsmagic

Kurulmuyor ama ne hatası veriyor? Eski sürümler eski bağımlılıklar isteyebilir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

evilfain

yazılım merkezi açılıyor iç hata diyor altında dosyanın bulunduğu dizini yazıyor açılamadı diye.yeni sürümlerde i/o giriş hatası veriyor.i/o diye forumu arattım .skype dizini sil demişler bi kaçtane komut vermişler denedim olmadı hiçbiri birisi eski sürümü yüklemiş düzelmiş bende eski sürümü kurayı m dedim ama olmadı.eski veya yeni sürüm farketmez çalışan bir skype yüklemem gerekiyor.yardımlarınızı bekliyorum.şimde yüklendi ama Parçalama arızası (çekirdek döküldü) hatası veriyor şimdide eski versiyonda

heartsmagic

Dediğim gibi eski sürümler güncel sisteme uymayabilir, kesin uymaz diyemiyorum ama gördüğün gibi sorunlar yaşanabiliyor.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.