Backtrack kaldirma

Başlatan genco15, 04 Nisan 2014 - 23:21:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

genco15

Basliktada belirttigim gibi backtrack dibindeki modemi bile bulmuyor bu konularda  yeniyim ne yapacagim bilemedim. Driverda sorun yok eskiden goruyordu monitör moda alabiliyorum bi sorun yok ama çevredeki  aglari bulamiyor nasil halledebilirim sorunu

Gray Hat Ninja

Backtrack bence şu an güvenli değil ve eski bir yapıya sahip olduğu için güncel olmayabilir.Sen en iyisi Kali linux kullan.Kaliyi backtrack geliştiricileri geliştiriyor.
Back To Basics !

genco15

Wifi sifresi kirmada kullanabilir miyim onu da

Gray Hat Ninja

Tabi ki  :) İstersen birde Blackarch var.Buradan http://www.blackarch.org/ ulaşabilirsin.Kali veya blackarch birini seç :)
Back To Basics !

genco15

Hocam ama backtracki kaldirmak sorun simdi c yi formatla felan ben bu backtracki ilk gun ki ayarlarina ceviremez miyim

Gray Hat Ninja

Dediğim gibi Kali backtrack'in devamı gibi.Kali ile istediğini yapabilirsin.Ama backtrack mazide kaldı diyebilirim.Hatta bende kali kullanmayı düşünüyorum şuan iniyor bir bakıcam :)
Back To Basics !

heartsmagic

Kablosuz ağ sorununu irdeleyemeyen birisi neden Backtrack kullanmak ister?
Açık açık yazdığın için de sorayım, hangi kablosuz ağı kırmaya çalışacaksın?

Duruma göre başlığımızı gönül rahatlığıyla kapatabiliriz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

D@bbe

kablosuz ağ şifresi kırmak öyle kolay bir şey değil... TTNET sayesinde internetini paylaşman bile suç sayılırken... şifre kırmanın suç olduğunu bil... + onu kullananlarda profesyonel güvenlik kontrolü için kullanıyordu...  8)

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

genco15

Arkadaslaea wifi sifresinin kirilabilecegini kanıtlamak istedim daha once kirmistim simdi onlara gostermeye calisirken hataverdi rezil olduk yani ama yinede kapatin konuyu.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 05 Nisan 2014 - 12:25:38

Yada baslik degissin pcm den diski bicimlendirmeden nasil kaldirabilirim backtracki windowsla ayni diskte

siberoloji

Windowsu aç.
Disk yöneticisini çalıştır.
Linux kurulu bölümü Biçimlendir.
Kaldırmış oldun.
Yeni bölümü istersen diğer bölümle birleştir.
Konuyu çözüldü olarak işaretle.

genco15

Dogru bolumu sildigimden nasil emin olabilirim  acaba yanlis silmiyeyimde sonra :)

heartsmagic

Windows o bölümü "bilinmeyen" ya da ona benzer bir şey olarak görecektir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.