[Çözüldü] Yeni Sürüm Kuramamak?

Başlatan özgürubuntu, 29 Mart 2014 - 14:26:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

özgürubuntu

Arkadaşlar. Ubuntu Beta 1'de ve Gnome 3.12 imajlarını indirdim DVD'ye de yazdım. Ancak kurulum ekranı bir türlü gelmiyor? CRTL+ALT+F1 tuşları ile de komut satırına giremiyorum. Gnome'da GNOME yazan ekrandan öteye gitmiyor. Ubuntu'da da o ekran bile gelmiyor.

Daha fazla ayrıntı veremiyorum, çünkü görebileceğim bir ayrıntı da yok..

empax

Dün ben de Gnome 32Bit sürümünü denedim aynı sorun vardı. Unetbootin ile USB belleğe yazmıştım belki DVD ye yazsam çalışır dedim kendimce ama elimde boş DVD yoktu.
Demek DVD veya USB Bellek fark etmeyecekmiş. :)
Eğer başkalarında çalışıyorsa ekran kartımızdan(Go7300) olabilir Biraz bakındım ama Nvidia açık kaynak sürücüleri de olabilir. @özgürubuntu.
Bakalım diğer arkadaşların deneyimleri nedir?
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

özgürubuntu

Yeniden denedim ve Beta 2 kurulumu oldu. Önceki hatayı neden aldığımı bilmiyorum doğrusu :S

empax

@özgürubuntu, ilginç gerçekten. Bugün yine denedim olmadı, finali bekleriz artık sorun değil. :)
Bu arada Go7300 ve Unity beraberliğindeki ilk görüşlerinizi rica edebilir miyim? :)
بسم الله الرحمن الرحيم

özgürubuntu

@empax, Hocam sürücüleri kurdum şu an sorun yok gibi duruyor, Başlatıcıdan bir uygulama açmak ve kapatmak eskiden baya işkenceydi hatta takılırdı çoğu kez biliyorsun. Şu an onlar yok. Compiz'den başlatıcıya küçültüp tekrar oradan açma eklentisini de etkinleştirdim. Gayet akıyor :) Gnome cephesini bilmiyorum ama Unity çözmüş galiba sorunu :)

empax

@özgürubuntu,
Evet eskiden Unity bu kartla tam bir işkenceydi, düzeltmelerine sevindim. Final sürümünü merakla bekliyorum.
Dediğiniz eklentinin de artık gelmesi gerekiyordu, güzel olmuş.
Çok teşekkürler. :)
بسم الله الرحمن الرحيم