Torrent Dosyası Sorunu :(

Başlatan eronis, 27 Mart 2014 - 16:05:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eronis

Arkadaşlar Elementary OS da bir torrent indiriyordum. Pencere yönetisinde sorun çıktı bende XUbuntu yükledim. Torrent magnet linki ile torrent dosyasını bir hard diske attım. Ama diğer Xubuntu önce onu görmedi sonrada klasörün boş olduğunu söylüyor ama attığından emin olmadan format atmadım. O klasör dolu ama boş gözüküyor. Neden ? kurtarmanın yolu yok mu ? Babamın oyunuydu akşam eve gelince ne diyecem son 40 dk kalmıştı :D bi el atın lütfen...

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 27 Mart 2014 - 16:25:33

Call Of Duty 2 diye bir klasöre kaydetmiştim klasör yok ortada ve evet gizli klasörleri açtım. çıktı hatası diyor.

Üzgünüm, "ÖNEMLİ DOSYALARIM" içeriklerinin tamamı gösterilemedi: Error when getting information for file '/media/eronis/ÖZBAŞ/ÖNEMLİ DOSYALARIM/Call of Duty 2': Girdi/Çıktı hatası
The Linux philosophy is 'Laugh in the face of danger'. Oops. Wrong One. 'Do it yourself'. Yes, that's it. --Linus Torvalds

heartsmagic

Ortada dizin var mı yok mu? Aldığın hatada girdi/çıktı hatası görülüyor.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

eronis

ELEMENTARY OS DA ATTIM VE VARDI ÖYLE BİR DİZİN...
ANCAK FORMAT ATINCA GİRDİ/ÇIKTI HATASI DİYOR...
TORRENT DOSYASI YARIMDI.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 27 Mart 2014 - 16:48:38

Dizin görünmüyor...

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 27 Mart 2014 - 17:10:50

yaa bi fikri olan yokmu ?
The Linux philosophy is 'Laugh in the face of danger'. Oops. Wrong One. 'Do it yourself'. Yes, that's it. --Linus Torvalds

heartsmagic

@eronis, öncelikle lütfen sabırlı ol. Forumlarda konu ne olursa olsun üst üste ileti atmak kabuk gören bir şey değildir. Kaldı ki gördüğün gibi tüm iletilerin birleştiriliyor.
Eğer ortada dizin yoksa yoktur, demek ki kopyalama ya da hangi işlemi yaptıysan bitmemiş.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.