Flash Disk Yazmaya Korumalı

Başlatan emreseckin, 30 Mart 2014 - 02:07:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emreseckin

Windows xpden bu yana gelen bi sorun xp sildim ubuntu yükledim linux işletim sisteminde bu sorunu çözerim diye fakat çözemedim resim ektedir ne yapmam gerekir yardımcı olabilir misiniz ? İnternette ki çoğu kaynağı denedim zaman kaybından öte gidemedi ..

[eklenti yönetici tarafından silindi]

plazma

eğer sandisk marka ise onlarda çok fazla iade etmişliğim vardır, hafıza çipi alakasız şekilde ömrünü çabuk tüketiyor.

emreseckin

Aynen sandisk.Faturası falanda yokki götüreyim çöpe gidecek sanırım

plazma

faturasını bulabilirsen gönder değişim yapıyorlar.

emreseckin

Malesef faturası yok .. Kurtarmanın bir yolu yok mudur acaba ?

plazma

Malesef benim bildiğim bir yol yok öncedende çok uğraşmıştım.

karboran

Windows ortamında "HP USB Tool" diye bir program var onunla bi biçimlendirin umuyorum çözüm olur.

http://www.gezginler.net/indir/hp-usb-disk-storage-format-tool.html
Kabin basıncı düştü motorlarda arıza !
Vakit süratle aksın hakimiyet kur nabıza !
İçinden nasıl geldiyse yaz anlat herşeyi ,
Bu mektup varmıcak hayalini kurduğun kıza !

meda

Windows'da Bilgisayarım-Tercihler-Disk Yönetimi USB aygıtını seçerek biçimlendir.Eğer bu şekilde biçimlendirme yapmıyorsa   garanti yenisini gönderir.Garantisi yoksa kaldır çöpe at 3. parti yazılımlar yazdığım yöntem gibi başarılı olamıyor. 8)
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

emreseckin

Dediğiniz gibi çöpe gidecek gibi gözüküyor ..

D@bbe

marka ne trendscend ise ömür boyu garantili faturası duruyorsa aldığın yere yada sitesinden servisini öğren oraya götür durumu anlat değiştirsinler...

poʍǝɹǝd bʎ ɔɐspǝɹ˙˙˙

ekremsenturk

Gparted ile disk (flash bellek) bölümü üzerine sağ tıkla ve önce bağ'ı kaldır ve ardından işaretlerden "lba"yı kaldır