[Çözüldü] Empathy penceresi kendi kendine kapanıyor

Başlatan spider909, 15 Mart 2014 - 11:51:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

spider909

Arkadaşlar empahtye facebook hesabımı ekledim. Birisi bir şey yazınca geliyor. pencereden sohbet edebiliyorum. Ama empathy penceresini açmaya çalıştığımda yani sağ üstten Empathy e tıkladığımda pencere çıkıyor yarım saniye sonra yok oluyor. konsoldan girmeye çalışınca
cagdas@cagdas-GA-MA770T-UD3P:~$ empathy

(empathy:3637): GLib-GIO-ERROR **: g_menu_item_set_detailed_action: Detailed action name 'win.join-Selin Cem' has invalid format
Trace/breakpoint trap (core dumped)

gibi bir hata gösteriyor ve yok oluyor yine aynı şekilde. Kaldırdım tekrar kurdum ama önceden kalan dosyaları sayesinde sanırım hiç facebook şifresi falan istemeden bağlandı yine. Ayarları sıfırlama komutu gibi bir şey varsa belki çözebilir.

cagdas@cagdas-GA-MA770T-UD3P:~$ empathy -p

(empathy:3663): GLib-CRITICAL **: g_bytes_get_data: assertion 'bytes != NULL' failed

(empathy:3663): GLib-CRITICAL **: g_string_prepend: assertion 'val != NULL' failed

(empathy:3663): GLib-CRITICAL **: g_bytes_get_data: assertion 'bytes != NULL' failed

(empathy:3663): GLib-CRITICAL **: g_string_prepend: assertion 'val != NULL' failed

(empathy:3663): GLib-GIO-ERROR **: g_menu_item_set_detailed_action: Detailed action name 'win.join-Selin Cem' has invalid format
Trace/breakpoint trap (core dumped)
I don't want to believe. I want to know. -Carl Sagan

guopx

Ev dizini altında ~/.config/Empathy gibi bir dizin var mı? Varsa silip ayarları sıfırlayabilirsiniz. Gerçi şifreler gnome-keyring'de saklanıyor diyorlar ama bu programın çalışmasını engellemez.
Sevdiklerine sevdiğini söyle çok geç olmadan.

spider909

Alıntı yapılan: guopx - 15 Mart 2014 - 14:25:34
Ev dizini altında ~/.config/Empathy gibi bir dizin var mı? Varsa silip ayarları sıfırlayabilirsiniz. Gerçi şifreler gnome-keyring'de saklanıyor diyorlar ama bu programın çalışmasını engellemez.
tamam buldum sildim düzeldi.
I don't want to believe. I want to know. -Carl Sagan