Leaguge of Legends Türkiye

Başlatan MRWhite, 17 Ağustos 2013 - 20:56:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MRWhite

İnternetteki tüm içerikler Türkiye serverı dışındaki serverların kurulumunu anlatıyor fakat Türkiye launcherı ile kurulum yaptığımda o tutorialları izleyerek yine yabancı serverları görüyorum acaba Türkiye için hazırlanmış bir tutorial mevcut mu?

heartsmagic

Herhangi bir yer ait sunucuları görmek için ayrı bir kurulum olacağını sanmıyorum. Kesinlikle böyle olduğuna emin misin?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

MRWhite

evet, daha önce denemiştim fakat üzerinden biraz geçiyor yarın tekrar deneyip buraya yazacağım

Gabriel

Benim kullandığım istemci tamamen Türkçe. Eğitim oyunları bile. Kurulum dosyasının tam adı LeagueOfLegendsBaseEUNE şeklinde. Bulamazsaniz bende yedeği var. 20,8 MB
Yeryüzü bize atalarımızdan miras kalmadı, çocuklarımızdan ödünç aldık.

Afken

Alıntı yapılan: Gabriel - 18 Ağustos 2013 - 22:37:36
Benim kullandığım istemci tamamen Türkçe. Eğitim oyunları bile. Kurulum dosyasının tam adı LeagueOfLegendsBaseEUNE şeklinde. Bulamazsaniz bende yedeği var. 20,8 MB

Merhaba Dostum, elindeği yedeği paylaşma imkanın var mı?
"biz istedikten sonra bize barış mı yok"

Deadpool

Windows üzerinden yedekleme imkanınız varsa yedekleyin. Linux'a playonlinux'u kurun ve onun içinden leagu of legends kurulumunu yapın. Kurulum bittikten sonra yedeklediğiniz league of legends'i playonlinux'un kurduğuyla değiştirin.