M-audio 2496 ses kartı sorunu

Başlatan loftdog, 22 Ocak 2014 - 23:39:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

loftdog

Merhaba arkadaşlar.4-5 gündür uğraşıyorum harici ses kartım var M-audio 2496 fakat bir türlü ses alamıyorum.Mixer ile bağlantısını doğru yaptığıma inanıyorum.Mixerin REC Out kısmını ses kartının İn lerine bağladım.Yanlıştır diye tam tersinide denedim gene olmadı. 10board ses kartını biostan kapattım gene sonuç alamadım.Mixere mikrofonu ve kulaklığı bağladığımda kendi sesimi alabiliyorum mixerden.Fakat ne ses kaydı yapabiliyorum nede çalan bir müziği dinleyebiliyorum.Problem nerededir arkadaşlar.Driverini düzgün kurdum kendi cd sinden ve aygıt yöneticisinde görünüyor düzgünde çalışıyor diyor orda bi problem yok ama sorunu çözemedim.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Saygılar.
Amacım vokal kaydı yapmak ekteki resimlerde ses kartımın kontrol paneli

Mixerimin Resmi

Ses kartı ve ses ayarları

heartsmagic

@loftdog, Windows kullanıyorsun değil mi?

Bu forum Windows destek forumu değil ne yazık ki. Bizler bir Linux dağıtımı olan Ubuntu için destek veriyoruz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

loftdog

windows yada ubuntu ne fark eder insanlığa yardım etmedikten sonra :) bilen birileri yokmu yardımcı olun bari.

heartsmagic

Sen bir havalimanına gidip bana X şehrine bir tren bileti ver dediğinde cevap olarak ne alırsın? Her yerin bir düzeni var. Kullandığın işletim sisteminin forumları mevcut değil mi? Mevcut. Madem öyle herkes kendi insanlığını kendi forumunda göstermeli. 

Konuyu kapatalım.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.