Windows ve linux mint için WUBİ benzeri bir program

Başlatan ciwans, 18 Ekim 2008 - 21:56:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ciwans

Arkadaşlar wubiyle ubuntu kurabildiğimiz gibi. Linux mint kurabileceğimiz bir proğram varmıdır? Teşekkürler
Adresinde yokluğunu kıyamet bilerek, Sadece susarak özlüyorum seni, Hiç tanımadan ne garip...

ebubekirs

Dünyaya gelen de benim, dünyadan giden de benim

Sypro

Belki, wubi'nin linux mint cd'sine entegre edilmesi ile olabilir. Ama önce iso'yu explode etmek, sonra hangi dosyalar olduğunu tespit etmek, sonra da yeni bir iso oluşturmak demek bu. Yani hem zahmetli hem de bir sürü cd ziyan etmek demek. Pazartesiden önce olmaz; ama pazartesi ve sonrasında bakabilirim olabiliyor mu diye. Biraz da boş cd almam gerek tabi :P

"Milliyetin çok belirgin vasıflarından biri dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden evvel ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan, Türk kültürüne, topluluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz."

eren

Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

umutubuntu

Mint ile yaklaşık olarak aynı özellikleri taşıyan Gos'ta Wubi mevcuttur.