12.10 da Web Uygulamalarını Kullanabiliyor Musunuz?

Başlatan sinanaykut, 18 Ekim 2012 - 22:53:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

@skyyldz, konuyla ilgilenilmedi değil. Geliştiriciler de bir yerde tıkandılar. Sen ayrı yazışmışsın, bir başka arkadaş ayrı yazışmış. Son olarak ben de ayrı yazıştım, muhtemelen başkaları da ayrıca yazışmıştır. Ellerinde gelse sanırım daha kısa sürede halletmek isterdi onlar. Konu hakkındaki son gelişmeleri kendi başlığından takip etmekte fayda var:
http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=33293.0
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

waroi

Sorun hala düzelmedi galiba arkadaşlar, çok sinir bir durum ya dil değiştirip ayarlamaktan yoruldum artık arada bozuluyor sürekli de... :(

heartsmagic

artikel

sistemin dilini ingilizce yapıp yeniden deneyin.

waroi

Hala düzelmemiş 13.04'de aynı durum :( Ayrıca dil değiştirme olayı bazen çözüyor ama bazen yine sorun yaşanabiliyor, bu tam çözüm değil yani :(

krwlng

@waroi, evet söylediğin doğru, ben de bizzat şahit oldum, ilk girişte ingilizce yapınca sorunsuz kayıt işlemi gerçekleşiyor fakat facebook arasıra erişim onayı istiyor ki bunun için de sistem dilinin yine ingilizce olması gerekiyor, sürekli değiştirme fikri bana pek sıcak gelmiyor açıkçası, sanırım sistem dilini ingilizceye çevirip sorun düzelene kadar ingilizce kullanacağım.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

emrehanay

ayarlar çevrimiçi hesaplardan sadece gmail hesabımı ekleyebiliyorum. facebook hesabı eklenmiyor. ingilizce dilindede denedim olmuyor aşağıdaki gibi bir boş bir ekran gösteriyor.

ubuntu13.10

ubuntu 13.10 -  samsung np350v5c-s0jtr I5 Core
ubuntu 13.04 - hp pavilion dv6-2013et AMD

onuryorukoglu

Yanlış hatırlamıyorsam Ubuntu Türkçe iken çalışmıyor onlar. Saçma gelebilir ama ben İngilizce kullanmaya başladığımda çalışmıştı. Ya da bir tesadüfmüydü ?

emrehanay

evet ingilizce yapınca olabiliyormuş ama ubuntuyu tekrar kurmak ve programları tekrar yüklemek çok sinir bozucu olduğu için sistem dilini ingilizce yaparak denedim ama olmadı
ubuntu 13.10 -  samsung np350v5c-s0jtr I5 Core
ubuntu 13.04 - hp pavilion dv6-2013et AMD

onuryorukoglu

Ben sistem dilini değiştirmiştim. Baştan kurmadım. Yine de işe yaramıştı.

heartsmagic

Konu hakkında mevcut konumuz var zaten, oradan devam edelim bu soruna. Gerçi elimizden bir şey gelmiyor, konuda ve bu konu ile bağlantılı Ubuntu One konusunda anlatıldığı üzere başka bir yerdeki bir böcekten dolayı yaşıyoruz bu sorunu.