nvidia 540m sürücü sorunu

Başlatan berk99, 24 Ocak 2013 - 15:01:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

berk99

Ben ubuntu 12.10 sürümünü bilgisayarımda ilk kez deniyorum. Bilgisayar kurulumu sıkıntısız geçti. Bilgisayarıma her şeyi kurduktan sonra yaptığım ilk şey son güncellemeleri kurmak ve paket yöneticisinden nvidia ekran kartı sürücüsünü yüklemek oldu. Bilgisayarı yeniden başlattığımda, oturuma giriş yaptıktan sonra menü ve pencere kenarları açılmıyor... Yeni kullanmaya başladığım için ne yapacağımı şaşırdım. Çözümü varsa lütfen benimle paylaşın... Şimdiden teşekkürler.

meda

Forum senin problemine sorunların çözümleri var bi araştır.Çözemezsen şayet yardımcı olalım.Bu arada aaramıza hoşgeldin.
"BEDAVA Bedava yaşıyoruz, bedava;Hava bedava, bulut bedava;
Dere tepe bedava;Yağmur çamur bedava;Otomobillerin dışı,Sinemaların kapısı,Camekanlar bedava; Peynir ekmek değil ama Acı su bedava;Kelle fiyatına hürriyet, Esirlik bedava; Bedava yaşıyoruz, bedava. Orhan VELİ"

ct

Bende de aynı kart vardı sürücüyü kurmanıza gerek yoktu.

berk99

Çözümü sistemi yeniden kurmakta buldum. Yeniden kurduktan sonra sürücüyü yüklemedim. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim...

ct

Rica ederim. Güle güle kullanın Ubuntunuzu :)

Yeniden kuruluma gidildiği için başlık yönetici kullanıcılar tarafından çözüldü olarak etiketlenmeden kilitlenecektir.