Program kategorileri ve başlat menüsü.

Başlatan tugra01, 20 Ocak 2013 - 15:47:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tugra01

Merhaba, ubuntu 12,10 sürümünü kurdum. sol taraftaki "ana seçke" olayı bana garip geldi. bundan kurtulmak için forumları dolaştım bi sürü kod yazdım, gnome yüklemeye çalıştım bu sefer ubuntu açılmadı. baştan kurdum.. önümüzde uzun mesafeler var şimdilik şu iki üç sorumun yanıtını alırsam çok sevinirim.

1- Ubuntuda mevcut programları başlat menüsü mantığıyla kategorilere ayrılmış şekilde sıralamak mümkün mü.
2- Ubuntunun görünümünü klasik windows veya en azından pardus masaüstü durumuna getirmek mümkün mü
3- Ubuntuda samsung galaxy w cep telefonumu kablo ile bağlayıp erişebebilir miyim, kies tarzı yazılımlar var mıdır.

Düzenleme Notu: Metnin tamamını kalın yazmayınız.

krwlng

@tugra, 1-2 için kubuntu denemenizi tavsiye ediyorum, 3 için ise evet erişebilirsiniz, herhangi bir yazılıma ihtiyacınız yok, cihazınızı usb kablosu ile bilgisayarınıza bağlarsanız cihazdan "usb belleği aç" tuşuna tıklayınca otomatik olarak cihaz belleği kullanılabilir olarak açılır.
http://twitter.com/yusuFBrn

Ali İsmail Korkmaz, FENERBAHÇE Yıkılmaz!

decent

1. ve 2. sorular için Gnome Klasik oturumu açabilirsin.

sudo apt-get install gnome-session-fallback gnome-panel
Oturumu kapatıp Gnome Klasik seçimi ile masaüstüne ulaşabilirsin.

3. soru için Samsug Galaxy kullanıcılarından yanıt gelebilir.

burk

@tugra01 ayrıca her bir konu altında bir sorun işlemeye özen gösterin lütfen, sonrasında işler karışabiliyor. Şayet ilk iki sorunuza cevap alabildiyseniz 3. soru odaklı devam edilsin konuya.

heartsmagic

3. soru odaklı ikinci seçeneğin cevabı hayır, yani doğrudan Kies tarzı bir uygulama yok. Samsung tarafında da Linux için yazılacağı konusunda bir haber yok.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.