Ubuntudan Windows'a dönmek

Başlatan BeeTLeApp, 12 Ocak 2013 - 17:10:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BeeTLeApp

Dvd aldım sonunda.Yazdırdım iso yu.Kuruluma başlarken disk secme bolumune geldi.Disk 0 bolum 1 secilemez dedi.Ayrintilara baktim.NFTS olarak bicimlenmis olmasi gerekiyo dedi.Bende actim ubuntuyu diske format atcaktim tam format ata bastim pc birden kapandi...Sonra actigim zaman error:unknown file system hatasini verdi.Ne yapmam gerekiyor...

burk

BeeTLeApp

Pc hata yazan bolumdeyken uçbirimi nasıl açıcam.

if

@BeeTLeApp, ubuntu canlı cd ile açın bilgisayarı ve sudo fdisk -l çıktısını buraya geçin.

BeeTLeApp

burk

@BeeTLeApp şu durumda tek çare interneti olan başka bir bilgisayardan Ubuntu kalıbı indirmek ve onu yazdırıp verilen bağlantıdaki önerileri gerçekleştirmek.

Tuxie

USB DVD-Downloadtool für Windows 7 Arkadaşım şu kalın yazılı olanı aratıp indir eğer windows 7 kullanmak istiyorsan isoyu bu programla atacaksın usb'ye olmuyorsa boot seçeneklerine bak ne biliyim iso dosyan bozuktur falan olmuyorsada git bilen birine format attır daha ne diyeyim.

heartsmagic

Mesele Windows kurmak değil mi burada? Yapılacak şey çok basit, Windows kurmak. Windows kurarken diskleri silip biçimlendiremiyorsa söyleyecek hiçbir şeyim yok. Uzun zamandır kurmadığım için bilmiyorum ama bir işletim sisteminin bunu yapamayacak kadar aciz olacağını düşünmüyorum, zira değildir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

monthy_python

Bir sistemin yanına başka sistem kurmak isteyip de yapamadıysanız, ya da diyelim bilgisayarınızda cd çalıcı/yazıcı yok da usb bellekten kurulum yapmaya mahkumsanız, bir takım soru(n)larınız olması anlaşılabilir; ama "bas formatı, kur sistemi" durumu var da, bunda sorun yaşıyorsanız, @tuxie'nin önerisini dinlemenizde fayda var bence de:
Alıntı yapılan: Tuxie - 15 Ocak 2013 - 21:51:59git bilen birine format attır daha ne diyeyim.