Failed to download repository information Check your Internet connection.

Başlatan sicola narkozi, 06 Ocak 2013 - 19:46:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sicola narkozi

arkadaşlar ubuntu 10.10 sistemime kurulu fakat sanırım driverları yükleyemedim video izleyemiyorum.  Videolara tıkladığımda "Search for suitable plugin?" yazısı çıkıyor. Search diyorum "Update package list? The package information is incomplete and needs to be updated."  diye bi yazı daha çıkıyor onada update diyorum. Buraya kadar * her şey normal. Update yapmaya başlıyor fakat sonra karşıma  "Failed to download repository information Check your Internet connection."  diye bi yazı çıkıyor ve güncelleme yapamıyorum. Ordan çıkınca karşıma" No packages with the requested plugins found. The requested plugins are:

MPEG-4 AAC decoder
H.264 decoder
diye bi yazı daha çıkıyor. Günlerdir tüm forumları alt üst ettim. Fakat bi çözüm bulamadım.

cagriemer

Merhaba, sanirim bu problemi internet tarayicinizla yasiyorsunuz. Hangi tarayici oldugunu yazarsaniz ilgili bolume tasiyabiliriz. Fakat ondan once su asagidaki komutlarin uygulayip tekrar dener misiniz?

sudo apt-get update
sudo apt-get install ubuntu-restricted-extras

sicola narkozi

Firefox kullanıyorum. Bu arada verdiğin komutları denedim fakat sonuç olumsuz.

heartsmagic

@sicola narkozi, bizler senin hangi konuyu açıp açmadığını takip edemeyiz ancak sen kendi konularını takip edebilirsin. Lütfen daha önce açmış olduğun bir konu varken yeni bir konuyu aynı soruyu sormak için açma. Diğer tarafta sana cevap verildi zaten:
http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=37477.0
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.