EÜG (OSD) Renk Sorunu

Başlatan Herakleitos, 24 Eylül 2012 - 23:09:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Herakleitos

Bir duvar kağıdı belirlediğimde, duvar kağıdının rengine göre EÜG rengi de değişiyor. Ama ben siyaha sabitlemek istiyorum. Nasıl yapablirim?

heartsmagic

OSD veya EÜG kısmını anlamadım ancak Unity seçkesindeki arka plan renginden mi bahsediyorsun? :) Eğer öyleyse o ne yazık ki değiştirilemiyordu (en son öyleydi yani).
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Herakleitos

Ekran Üzerinde Gösterim (On Screen Display): Ses, ışık, bağlantı, şarkı vs. değişikliklerinde sağ üst köşede çıkan dikdörtgen bildirim.

Hızlı başlatıcının arkaplan rengi de aynı oluyor. Eğer yoğun siyah bir duvar kağıdı seçmezsem, çok çirkin bir kavrengiyle karşılaşıyorum. Ama Seçke Anasayfasının arkaplan rengi etkilenmiyor durumdan, onda bir sorun yok.

heartsmagic

Herakleitos

Değişiklik yapabilmek için yamalı versiyonu mu indirmemiz lazım mutlaka? Bir de Hızlı Başlatıcı Listesinin arkaplanı da düzelir mi?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 25 Eylül 2012 - 00:04:33

Maalesef program çalışmıyor. Rengi siyah seçiyorum, seçke rengini kullan seçeneğini kaldırıyorum (kaldırmadan da denedim); ama hiç bir değişiklik olmuyor.

heartsmagic

Orayı doğrudan düzenleme yolu yok, forumdan bildiğim bir bu yol var ancak çalışmıyorsa sebebi nedir bilemiyorum. Haliyle Unity hızlı gelişiyor, ona ayak uyduramamış olabilir uygulama.