Thunderbird'de @ tuşuna basınca yardım sayfası açılıyor

Başlatan emre b., 29 Mart 2012 - 19:41:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

heartsmagic

@emre b., geçici çözüm için teşekkürler, en azından hata çözülene kadar sıkıntı yaşamayız. Mozilla tarafından cevap gelmiş ancak ben şimdi bakabildim. Sorunun daha önce çözüldüğü söylenmiş, eklentiler olmadan denemem istenmiş. Eklenti değil ama tema kullanıyordum, evde onu iptal edip bir bilgi geçeceğim hata kaydına.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

daligo5

bende conversation ve lightning eklentileri kurulu acaba onlarla alakalı bir durummu sizde hangi eklentiler kurulu durumda acaba
http://piyonsatranc.blogspot.com/

satranç modern bir beyin işkencesidir.

canosayan

Alıntı yapılan: heartsmagic - 09 Mayıs 2012 - 10:24:35
@emre b., geçici çözüm için teşekkürler, en azından hata çözülene kadar sıkıntı yaşamayız. Mozilla tarafından cevap gelmiş ancak ben şimdi bakabildim. Sorunun daha önce çözüldüğü söylenmiş, eklentiler olmadan denemem istenmiş. Eklenti değil ama tema kullanıyordum, evde onu iptal edip bir bilgi geçeceğim hata kaydına.

ben standart eklentiler ve tema ile aynı sorunu yaşıyorum. şu config kısmı aklıma gelbiştide aramaya üşenmiştim ben.
Chmod bizim işimiz.

AguilaNegra

Alıntı yapılan: heartsmagic - 09 Mayıs 2012 - 10:24:35
Ben eklenti veya tema kullanmıyorum ama ben de de aynı sorun vardı.
@emre b.tarafından belirtilen yol ile çözüldü.
Teşekkürler.

Not:Eklentileri kontrol etmeden yazmıştım,kontrol ettiğimde varsayılan olarak 3 eklenti olduğunu gördüm.
EDS contact integration
Global menu integration
Messaging menu and unity integration

heartsmagic

Eklentilerle ilgili bir durum değil, zaten hata kaydına da güncelleme geçtim. Ayrıca bizim gibi Romanyalı kullanıcılar da sorun yaşıyormuş, bizden önce açılan bir hata kaydı da mevcut. Bizim açtığımız hata kaydından takibi yapılabilir bu işin.

snltrk

Bende de 12 güncelemesi ile bu problem baş gösterdi. Önceki sürümlerde bu hatayı yaşamıyordum.

emre b.

10 Mayıs'ta Aurora sürümünde bu sorunun ortadan kalktığı yazılmış. Yani sanıyorum, Thunderbird 14'te bu sorun kalkacak. Thunderbird 14, 17 Temmuz'da yayınlanacak; tabi Ubuntu depolarına girmesi zaman alır.

zindanbekcisi

emre b.

Sanırım, 15. sürümle birlikte bu sorun ortadan kalktı.

heartsmagic

Ben de dün güncellemeyi alınca bir deneyeyim demiştim ama unutmuşum. @emre b., geçici çözümü devre dışı bırakıp denedin ve sonuç olumlu mu?

emre b.

@heartsmagic geçici çözümü devre dışı bıraktım; başkasını bilmem, ama bende sorun kalmadı. Başkalarında da devam ettiğini sanmıyorum. Yazışmalarda Thunderbird 15 auroradayken bu sorunun kalktığı söyleniyordu.

heartsmagic

Tamamdır, o zaman ilgili hata kaydına bir ara sorunun çözüldüğünü aktarırız. Böylece kapatılmış olur konu.

travego0403

12.04.1 üzerinde hiç bir şey yapmadan sadece Thunderbird güncellemesi ile herhangi bir sorun bulunmuyor. Thunderbird sürümü: 15.0
"Matematik bir dildir ve bu dilde şairlere fizikçi denir." Richard Feynman