Ubuntu & Virüs

Başlatan vanaanapa, 07 Kasım 2013 - 15:59:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vanaanapa

Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak.
Ubuntu'ya vürüs bulaşır mı?
* tabi ki bu konu hakkında biraz tecrübem ve bilgim var burada soruyu sorarken aslında cevabı biraz yada yeterince bildiğim söylenebilir. Sormamda ki amaç daha bilgili insanların burada bilgilerini paylaşmalarını istemem. Vürüslerin %90'ı hatda daha fazlası Windows için yazılıyor peki Ubuntu bu konuda tam olarak nerede duruyor? MAC OS'lermi daha iyi durumda yoksa Ubuntu'mu? Ubuntu için AntiVürüs programları var mı? Kullanmak mantıklı mı? Bir iş yerinde güvenlik için Windows (AntiVürüs Programlı) kullanmakmı yoksa Ubuntu kullanmakmı daha mantıklı?

canosayan

Sağ üstte bir arama kutusu var gördünüz mü? Bu konu bir çok sefer yazıldı çizildi. Bence onlara göz atın derim.
Chmod bizim işimiz.

alquirel

"Vürüs" şeklinde özellikle mi yazıldı?

vanaanapa

Alıntı yapılan: alquirel - 07 Kasım 2013 - 16:09:05
"Vürüs" şeklinde özellikle mi yazıldı?

Rezilliğe bakarmısın :) evet daha doğrusu dikkat etmeden yazdım

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 07 Kasım 2013 - 16:15:22

Alıntı yapılan: canosayan - 07 Kasım 2013 - 16:06:16
Sağ üstte bir arama kutusu var gördünüz mü? Bu konu bir çok sefer yazıldı çizildi. Bence onlara göz atın derim.

Sağ üstteki arama çubuğunda istediğimi tam olarak bulamadım o yüzden konu açtım

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

siberoloji

Alıntı Yaptabi ki bu konu hakkında biraz tecrübem ve bilgim var burada soruyu sorarken aslında cevabı biraz yada yeterince bildiğim söylenebilir. Sormamda ki amaç daha bilgili insanların burada bilgilerini paylaşmalarını istemem.

Siz bilgilerinizi bir miktar özetlerseniz daha bilgili insanlar da kendilerinin daha bilgili olduğunu tespit edip konuşmak isterler, yoksa tersini düşündüğümüzde siz daha bilgili olabilirsiniz. Öyle değil mi?