[Çözüldü] LMDE docky

Başlatan NightBlue, 24 Nisan 2012 - 02:19:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NightBlue

LMDE kurdum docky bildiğiniz gibi LC_ALL=C docky kodunu vermeden açılmıyor.Diğer dağıtımlarda başlangıç uygulamalarına eklerdim ama LMDE de bulamadım.Nasıl yükleyebilirim yada nasıl docky yi çalıştırabilirim

iceboy

Alıntı yapılan: NightBlue - 24 Nisan 2012 - 02:19:51
LMDE kurdum docky bildiğiniz gibi LC_ALL=C docky kodunu vermeden açılmıyor.Diğer dağıtımlarda başlangıç uygulamalarına eklerdim ama LMDE de bulamadım.Nasıl yükleyebilirim yada nasıl docky yi çalıştırabilirim

Docky'deki docky simgesine sağ tuş tıklayıp özellikler yada ayarlar deyin.Tam olarak söyleyemiyorum kullanmayalı çok oldu fakat 2 sinden biri mevcuttu.

Ayarlar sayfası açıldığında sekmelerden birinde bir kutucukta conky'i göreceksiniz.Orada yazan conky'i aynı şekilde değiştirin.

LC_ALL=C docky
I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...

heartsmagic

Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

NightBlue

Sorunu çözdüm.Gnome 2 ile devam etmek isteyenler için lmde ayrı bir depo kurmuş.Gnome 3 güncellemelerini yapmadığım için gnome 2 ve güncel çekirdek sürüm ve güncel programlar birarada.Gnome 2 de başlangıç uygulamaları olduğu için oradan hallettim.Gnome 2 severlere duyrulur.