Ubuntum Çöktü (Formatla Çözülmüştür)

Başlatan Heisenberg, 21 Nisan 2012 - 01:12:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Heisenberg

disk yönetim programı ve bir kaç ıvır zıvır program kurduktan sonra çöktü capsler aşağıdaki gibidir en azından firefoxdaki yer imlerim ve masaüstü dosyalarımı kurtarsam bana  yeter.

ALLES WAR DIE SEKTE !

alquirel

Şu komutu yürütebiliyor musun?

startx

Heisenberg

alquirel onu denedim zaten ona rağmen olmadı
ALLES WAR DIE SEKTE !

heartsmagic

En son kaldığı yeri aktarır mısın sadece buraya. Örneğin uçbirimde mi kalıyor, giriş yapabiliyor musun? İstediğin şeyleri kurtarmak mesele değil, sorunu çözmek için uğraşabiliriz ama.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

burk

Alıntı yapılan: Heisenberg - 21 Nisan 2012 - 01:12:35
disk yönetim programı ve bir kaç ıvır zıvır program kurduktan sonra çöktü
İşte o birkaç program da önem arz ediyor @Heisenberg. Hatırlarsanız süreci kolaylaştırır.

Heisenberg

kurduğum programlardan biri ismi tamamen türkçe ve sanırım "donatılar" başlığı altında "disk yönetim aracı" diye bir şeydi. ondan sonra ıp çözümleyici "gip" diye bir program kurdum sanırım. birde "firelight" diye bir program kuracaktım ki pc kitlendi restart yaptım yukarıda verdiğim capsi aldım. benim bu noktada esas derdim özellikle firefox yer imlerim ve masa üstündeki bir kaç dosya masa üstündeki dosyalara live cd ile ulaşırım heralde ama firefox yer imlerime nasıl ulaşırım onu bilmiyorum temiz bir format atıp yeniden kurmayı düşünüyorum. zaten iyice şişimişti sistem.

bu arada geç cevp verdiğim için özür dilerim çünkü bu konuyu açarken dahi pcnin klavyesi üzerinde uyumak üzereydim.
ALLES WAR DIE SEKTE !

bytan

Yeni kurulum sonrası kullanmak üzere yedekleyeceğin klasörün adı .mozilla oluyor. Yeni kurulum sonrası olması kendi yerine koyduğunda tüm ff ayarlarını karşında göreceksin. İster yerimlerini dışarı aktarıp bu klasörü sil ve temiz başlangıç yap, ister hazır ayarlarını kullanmaya devam et.

Bu arada bu tarafta sistem şişmez. Kullanmadığın uygulamayı kaldırırsın, hepsi o.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST