[Çözüldü] Youtube.com video mavi gösteriyor

Başlatan Artikozgurum, 09 Nisan 2012 - 17:33:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Artikozgurum

Selam arkadaşlar

:o Youtube.com' da videolar mavi gösteriyor firefox ve chrome vb tarayıcılarım ikisinde de aynı sorun var yardım edermisiniz lütfen yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

cagriemer

Artikozgurum

Ek sürücüler programında   nvidia hızlandırılmış grafik sürücüsünü (173)'ü kurdum düzeldi  :)

Teşekkür ederim @cagriemer

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 09 Nisan 2012 - 21:52:42

youtube düzeldi fakat recordmydesktop görüntü yakalıyorum oda mavi oluyor.

cagriemer

Suruculeri yukledikten sonra bilgisayari yeniden baslatmayi denediniz mi?

Artikozgurum

Alıntı yapılan: cagriemer - 10 Nisan 2012 - 01:15:59
Suruculeri yukledikten sonra bilgisayari yeniden baslatmayi denediniz mi?
İlk ubuntu'yu kurduğumda grafik sürücüsü olarak nvidia (sürün 173) kuruluydu sonra ben nvidia (sürüm current) sürümünü kurmuştum ve pc'yi yeniden başlatmıştım sonra bu nvidia (sürüm current) grafik sürücüsü youtube videolarını mavi göstermeye başladı hata oluştuğu için tekrar nvidia (sürün 173) sürümünü kurdum ve pc'yi yeniden başlatmadım video sorunu düzeldi. Artık youtube de videoları hatasız izleye biliyorum ama ubuntu'da kurulu olarak gelen totem video oynatıcıda videoları mavi gösteriyordu bende başka video oynatıcı programı yükledim ve hata düzeldi.

cagriemer

Sorununuz cozuldugune gore basligi etiketleyip kapatabiliriz. Cozulen sorunlarin konusuldugu basliklarinizi etiketlemek icin http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=31789.0 adresine bakabilirsiniz.

burk

@Artikozgurum ek olarak her konu başlığı için bir sorun inceliyoruz, bahsettiğiniz diğer yazılım için lütfen farklı bir başlık açın.