Opera Facebook Oyun Sorunu

Başlatan ademsahin, 17 Aralık 2011 - 00:40:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ademsahin

Merhaba arkadaşlar bu tarayıcılarla ilgili ikinci sorunum ancak bilgisayarı kardeşim ile beraber kullanıyorum.Kardeşim Facebook'ta oyun oynamayı sevdiğinden bana ait tarayıcıyı kurcalamasını pek sevmiyorum.Bu nedenle o Opera'yı ben Chromium kullanıyorum.Opera'da da son birkaç gündür bir sorunla karşı karşıyayım Chromium'da yaşadığım Facebook beyaz sayfa sorununu bunda yaşamıyorum.Ancak bunda da kardeşimin oynadığı Castville oyununu açtığında yükleniyor kısmının son aşamasına geliyor ve öyle kalıyor.Daha da ilerlemiyor flash playerda falan sorun yok çünkü tüm videoları vs yi sorunsuz izliyor.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirm.Firefox kullanıyordu ama  o da çok kasıyor cihazı eğer flash da ve normal web geziniminde eksiklik hissettirmez dediğiniz tarayıcı varsa önerilerinize de açığım.İyi akşamlar ...

Felâsife

Sayfada sağ tık yapıp site tercihlerini düzenle > Ağ > Tarayıcı tanımlamasını Firefox veya İE seçerek bi deneyin belki işe yarayabilir.
Maceraya hazır mısın!  Bir BSD almaz mısın?

ademsahin

Maalesef iki seçeneği de denememe rağmen düzelmedi aynı sorun devam ediyor :(

decent

ademsahin

barisyildiz.72

Tarayıcınızın sürümünü yükseltin yüklememişseniz ubuntu güncellemelerini kurun sorun muhtemelen çözülecektir