ehcp dokumantasyon

Başlatan ehcpdeveloper, 27 Ocak 2012 - 22:50:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ehcpdeveloper

odt, yani open/libre office dosyasıdır.
içerisinde birçok konu vardır. ehcp hakkında detaylı bilgi almak isteyen faydalanabilir.
normal kurulum için okumak şart değildir.

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=10205.0 bu adreste, doc istenmiş, ama sanırım konu kilitli, o nedenle yeniden konu açtım.

dosya yükleyecektim, ama olmadı, verilen hata:

ehcp_documentation_multiserver_howto_v2.5.odt.
Dosyanız yüklenemiyor. İzin verilen dosya türleri şunlar; gif,jpg,jpeg,png,swf.

bu arada, konu ile ilgili heartsmagic 'e mesaj gönderecektim, mesaj da gitmiyor... buraya nasıl doc ekleyecegim ?

burk

Dosyanın içindekileri ilgili yere konu açıp gönderebilirsin, hatta bu konuyu düzenleyerek de devam edebilirsin, doya paylaşmanın gerekliliği nedir?

heartsmagic

Eğer konu çok uzun değilse bir kopyasının burada bir başlık olarak durmasını ben de isterim @burk gibi. Eğer konu çok uzunsa ve buraya geçmek istenmiyorsa Ubuntu One veya Dropbox hesabına da yüklenebilir. Buraya sadece resim dosyaları yüklenebiliyor an itibarıyla. Bir indirme bölümümüz şu an yok, yakın bir zamanda da olmayabilir. Ubuntu One ve Dropbox çözümünü rica edeceğim senden. İleride indirme bölümümüz olursa oraya elle geçeriz biz.

Eline sağlık diyeyim şimdiden.

Not: Bu arada ileti gönderememenin sebebi sınırımızın olması. 30 ileti gerekiyor forumda özel ileti geçebilmek için.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

ehcpdeveloper

http://ehcp.net/diger/ehcp_documentation_multiserver_howto_v2.5.odt

tekrar ediyorum, normal kurulum için okumak şart degildir. içerisinde bazı howto,soru-cevap ve linkler de vardır. başında multi-server var, aldatmasın, sonrasında diğer konular da var.
dosyayı farklı kaydet deyip kullanabilirsiniz. open/libre office dosyasıdır.
ingilizcedir, az bir Türkçe kısmı da vardır. şekiller falan da var, ehcpnin işleyişini anlatan, orada ingilizce elbette farketmez, yani anlaşılır.

heartsmagic

Bu şekilde bağlantı da verilebilir tabi, zaten bir yerlerde hazır olarak yüklüyse başka bir şeye gerek kalmıyor :)

Belge, 40 sayfa ve İngilizce. Türkçeye kazandırılırsa ciddi anlamda fayda verecektir. Vakti, hevesi olanlara duyurulur :)
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.