[Çözüldü] Çoklu işlem yapabilen arşiv yöneticisi

Başlatan Vafla, 01 Şubat 2012 - 14:00:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vafla

Merhaba.
Başlıkta belirttiğim gibi çoklu işlem yapabileceğim bir arşiv yöneticisi var mı?Açıklamak gerekirse, 22 tane sıkıştırılmış dosyanın hepsini seçip buraya çıkar dediğimde hepsini sırayla çıkarması.
Xarchive programı kurulu sistemimde.22 dosyanın hepsini seçip buraya çıkar dediğimde sadece 1 tanesinin çıkarma işlemini gerçekleştiriyor.Peazip'i ve p7zip'i başarılı bir şekilde kurmama rağmen çalıştıramadım.Bahsettiğim şeyi yapabilen bir arşiv yöneticisi var mı?
Not:Sistemim arch.

Rbbt

http://www.archlinux.org/packages/extra/i686/kdeutils-ark/

kdeutils-ark

Az önce 2 tane arşiv dosyası seçip çıkartmayı denedim arka arkaya çıkardı bir deneyin derim (:
What happens when I become main source of a pain!!!

Vafla

[xx@BTL ~]$ sudo pacman -S kdeutils-ark
paket bağımlılıkları çözümleniyor...
:: Toplam 3 sağlayıcı phonon-backend için mevcut:
:: Depo extra
   1) phonon-gstreamer  2) phonon-vlc
:: Depo archlinuxfr
   3) phonon-mplayer-git

Bu şekilde bir çıktı alıyorum.Arşiv yöneticisiyle bir alakası olmadığını düşünüyorum üç seçeneğinde.Ayrıca masaüstü olarak openbox kullanıyorum, problem yaratır mı?

Rbbt

Aslında uygulama kde uygulaması (: phonon-vlc yüklü bende. Openbox ile nasıl olur bilmiyorum başka bir uygulama bakalım o zaman olmazsa bunu yükleyip denersiniz.
What happens when I become main source of a pain!!!

Vafla

Peazip kurdum tekrar bu sefer çalıştı, daha önce -QT eki olan sürümü kurmuştum açılmamıştı, şimdi -GTK eki olan sürümü kurdum çalıştı fakat oda çoklu dosya çıkarmayı desteklemiyor tek tek çıkarıyor :(

Düzenleme: Peazip'i donatılardan çalıştırıp, ilgili klasör içinden tüm arşivleri seçerek (parola varsa ayarlamayı yaptıktan sonra) hepsini çıkarabiliyoruz.Sırayla çıkarıyor ondan sonra.
Sorun çözülmüştür.

decent

Çözüm önerileri ve etiket için teşekkür ederiz.