Ubuntu 11.10 kök dosyası hatası!!!!

Başlatan whitetiger407, 23 Kasım 2011 - 00:44:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

whitetiger407

Herkese iyi forumlar arkadaslar ben ılk defa lınux tabanlı bı işletım sıstemı kullanıcam ve ılk defa pc'ye lınux tabanlı bı işletım sıstemı kurucam  :D suan kulladıgım işletım sistemi win7 hard diskimde yenı bı bolum olusturdum fakat kurulum sırasında alanı kendım belırleme sıkkını sectım oradan birim sectım formatını nfts yaptım devam et dedıgımde kok dasyası bulunamadı bölme düzenlemeden kontrol edınız dıye bı hata cıkıyo yardımcı olurmusunuz bana ??? tesekkurler simdiden herkeze...

if

@whitetiger407, buradaki[1] 7. resimde gösterildiği gibi bağlayın Ubuntu'nun kurulacağı bölümü. Sizin eksiğiniz "Bağlama bölümü" kısmını seçmemenizdir.

[1] http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=29698.0

whitetiger407

hocam cok tesekkur edrım gercekten yararlı oldu ama ben bu sekılde yuklıyemeyınce ubuntuyu diğer işletim sistemlerinin yanına kur dedım kurdu ama daha ubuntuyla alakalı birsey goremedım burda ne yapmalıyım peki??

if

@whitetiger407, kurulum bittikten sonra yeniden başlattınız mı? Başlattığınızda ekranda ne yazıyordu?

whitetiger407

evet yeniden baslattım hatırlıyamıyorum ne yazdıgını ama kurulum bıttı bana yenıden baslatmak istiyormusnuz dıye sordu bende baslat dedım

if

Alıntı yapılan: whitetiger407 - 23 Kasım 2011 - 01:07:41
evet yeniden baslattım hatırlıyamıyorum ne yazdıgını ama kurulum bıttı bana yenıden baslatmak istiyormusnuz dıye sordu bende baslat dedım

Tamam, bilgisayar ilk açıldığında işletim sistemlerini seçmek için bir ekran gelmedi mi?

whitetiger407

yk gelmedı dısklerı taradı bılgısayar sonra win 7 acıldı  :(