Soldaki dock'un konumunu değiştirebiliyor muyuz?

Başlatan laser1999, 04 Nisan 2011 - 13:31:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

laser1999

yapabilen varsa bana anlatabilirmi. ;D

sema

Hangi yandaki dock? Unity menü çubuğunun yerini mi değiştirmek istiyorsun?
susema

syagdiran

Arkadaşlar ben de çok merak ediyorum. Unity yi istediğimiz gibi özelleştiremiyor muyuz????

Yiğit Ateş

Değiştirilemiyor, nedeni de tasarım hedefleri ile uyuşmuyormuş. Ancak boyutu ayarlanabiliyor.

syagdiran

Boyutları nasıl değiştirilebilir? Bilginiz va mı?

Yiğit Ateş

CompizConfig Ayar Yöneticisi'nde Unity bölümü var. Oradan değiştirebilirsiniz.

laser1999

Sherlock Holmes

kundur

Alıntı yapılan: 9N0M3 - 01 Mayıs 2011 - 17:58:26
Solaklar için uygun bir konumda.. ..

Windows'ta solaklar için o zaman bu mantıkla gidersen. Başlat menüsü solda sonuçta...

zeitgeist

Özgürlüğü ne kadar anlarsan o kadar az sahip olursun. John Fowles

tron

Boyutunu 40 yaptım. Çok da rahat oldu. Diğer türlü biraz fazla büyük gibiydi. Öneririm.

Sherlock Holmes

Alıntı yapılan: kundur - 15 Haziran 2011 - 23:59:20
Windows'ta solaklar için o zaman bu mantıkla gidersen. Başlat menüsü solda sonuçta...

"Solaklar içindir" kesin konuşmadım.
"Solaklar için UyGuN" olarak belirtim.

kundur

Alıntı yapılan: 9N0M3 - 17 Haziran 2011 - 16:47:11

Tamam o zaman aynı mantıklı gidelim tekrar. Windows solaklar için uygun o zaman, başlat menüsü en solda ve altta... ;)

Rbbt

Alıntı yapılan: kundur - 17 Haziran 2011 - 18:57:25
Alıntı yapılan: 9N0M3 - 17 Haziran 2011 - 16:47:11

Tamam o zaman aynı mantıklı gidelim tekrar. Windows solaklar için uygun o zaman, başlat menüsü en solda ve altta... ;)

fareyi sol elle kullanlar için uygun diyor sanırsam (:  (daha önce görmedim hiç fareyi sol elle kullanan biri)

çünkü bende solağım ama hiç bir fark yok windows da kullandım Ubuntuya da kullanıyorum Unity pluginde solda duruyor hiç bir fark yokmuş gibi kullanıyorum (:
What happens when I become main source of a pain!!!

Sherlock Holmes

Windows solaklar için uygun o zaman,

Vvin-Tablet sürümünde öntanımlı olarak, sağ elini kullananlar için belirli.(genel Vvin sürümleri itibari ile geçerli olma olasılığı yüksek bir ihtimal)

Solaklara uyumlu hale getirilebilinir.

Unity solaklar içindir kalıbı oluşturma çabasında değilim.
Solaklar için ideal bir yerde konumlandırıldığını belirtim, başlatıcı çubuğun...... burada neyin mantığını nereye götürmeye çalışıyorsun, 
sonu gelmeyecek bir döngüye girmenin manası nedir'ki.........neyi değiştirecek'ki.....unity başlatıcı çubuğun yerini değiştirebilecekmi.....

Şunu senin için düzelteyim,

Windows solaklar için uygun o zaman,

DeĞiL,........
Vvin'in Başlat menüsü "solaklar" için uygun konumda,,,, is correct.....

Burada ben bir başlatıcı çubuğundan bahsediyorum SEN bunu bir işletim sistemi ile kıyaslıyorsun.............................................

BayboraKaan

Bir solak olarak aciklama yapayim: Solaklara genelde ekranin sag tarafi makbuldür. Ayni futbolda ki gibi sol kanat saga dogru pas vermesi gibi :D

Lütfen konuyu uzatmayin baslik Unity rihtiminin konumunu degistirebiliniyor mu? sorusu hangi isletim sistemi solaklar icin uygundur? sorusu degil.

Raven

.

heartsmagic

Soldaki panel çok gündeme geldi ancak yeri değişecek gibi görünmüyor.
Şeffaflık meselesi de 11.10 ile aynı şekilde devam ediyor, ileride de devam edecektir. Zira son sürümlerde Unity Compiz ile ilintili, bazı parçaları Compiz eklentisi üzerinde yazılıyor.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.