wine error

Başlatan escr1ma, 31 Mayıs 2011 - 15:15:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

escr1ma

Alıntı yapılan: empax - 02 Haziran 2011 - 18:52:45
O konumdayken Ctrl+H tuslarina basarsaniz gizli dosyalar gorunecek.  :)

Tesekkur ederim   ;D

empax

Alıntı yapılan: escr1ma - 02 Haziran 2011 - 18:59:06
Alıntı yapılan: empax - 02 Haziran 2011 - 18:52:45
O konumdayken Ctrl+H tuslarina basarsaniz gizli dosyalar gorunecek.  :)

Tesekkur ederim   ;D

Rica ederim :) Oyunu oynamaya basladiniz mi?
بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

escr1ma

hayir efendim virtual i kaldirdim herseyi sildim simdi.:)
tekrar kurup xp yi farkli bi cd den tekrar yukliyecegim tekrar deneyecegim :)

BayboraKaan

Simdi anladigim virturelbox ile XP kurup oyun mu oynamak istiyorsunuz. Bildigim Virturelbox ekran kartinizi tam kullanmiyor.

empax

Oyun eski oldugundan fazla sistem gereksinimi yok. 3B destegini de aktif edince problem yasayacagini sanmiyorum @DevilTUX.  :)
Daha once Quake3 ile hic bir problem yasamamistim.
بسم الله الرحمن الرحيم

escr1ma

evet age of'u oynamak istiyorum her söyleneni denedim olmadi! bu son cagrem virtualbox.
xp kurdum 1 kac saat önce beceremedim simdi vista deniyorum yükleniyor bakalim olcak insallah :D

BayboraKaan

Denemekte fayda var. Oyun yazan sirketler birazda Linux'a önem verseler bu gibi skintilarimiz olmayacak. :D

empax

Alıntı yapılan: escr1ma - 02 Haziran 2011 - 20:06:33
evet age of'u oynamak istiyorum her söyleneni denedim olmadi! bu son cagrem virtualbox.
xp kurdum 1 kac saat önce beceremedim simdi vista deniyorum yükleniyor bakalim olcak insallah :D
XP'de neden olmadi ? Vista tam bir sistem dusmani bilgisayariniz 3-4gb ramdan az ise cok kasacagini dusunuyorum.

Alıntı yapılan: DevilTUX - 02 Haziran 2011 - 20:06:41
Denemekte fayda var. Oyun yazan sirketler birazda Linux'a önem verseler bu gibi skintilarimiz olmayacak. :D
O zaman kimsenin bahanesi kalmayacak Linux kullanmamak icin. Umarim dediginiz olur. :)

بسم الله الرحمن الرحيم

escr1ma

evet ya cokk kasiyor oyun buna bi care yok mu ?

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 03 Haziran 2011 - 00:20:47

yeahh sonunda :)) virtualbox tan denilen uzere gb lerin alayini vistaya naklettim ve bi kac ayar daha simdi calisiyor :D

cik cik cik cik cik ekran tam gostermiyor oyunda ve kayiyor mous kendiliginden :D ne ise inadim oyunu acmakti sonunda basardim artik heves kalmadi farkli sistem acicam onda oyun linuxda sorff.. ilgilenen herkese tesekkur ederim. :)

empax

VBox ayarlarinda ram'i yukseltebilirsiniz ancak dedigim gibi en az 3GB ram'iniz varsa. Aksi taktirde Ubuntu kasmaya baslayacak.
Ya da vista'da denetim masası >sistem ve bakım>performans bilgileri ve araçları> Görsel efekleri ayarla ve tum secenekleri kaldirin.

Kasma devam ederse bence cozume XP uzerinden gidin.
بسم الله الرحمن الرحيم