Donanım sağlığı

Başlatan microanaliz, 17 Nisan 2011 - 19:31:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

microanaliz

Özel bir soru olacak ama her hangi bir bilgisayarda hangi işletim sistemi yüklü olursa olsun  bize donanımı sağlıklımı yani sağlanmı veya hangi programları çalıştırabilir bu bilgisayar gibi sorulara cevap olabilecek bir program veya bir yol bilen varmı ...Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
MicroAnaliz

mehmetux

Alıntı yapılan: microanaliz - 17 Nisan 2011 - 19:31:59
Özel bir soru olacak ama her hangi bir bilgisayarda hangi işletim sistemi yüklü olursa olsun  bize donanımı sağlıklımı yani sağlanmı veya hangi programları çalıştırabilir bu bilgisayar gibi sorulara cevap olabilecek bir program veya bir yol bilen varmı ...Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Sağlam mı sorusuna cevap olarak programlar ve komutlar var, bir programın sistem gereksinimleri o programın internet sayfasında olur genellikle.
Soru sormadam önce empati kurmak lazım.

microanaliz

Alıntı yapılan: mehmetux - 17 Nisan 2011 - 19:41:34
Alıntı yapılan: microanaliz - 17 Nisan 2011 - 19:31:59
Sağlam mı sorusuna cevap olarak programlar ve komutlar var, bir programın sistem gereksinimleri o programın internet sayfasında olur genellikle.
İyide kriter ne mesala windows7 1gb rem gibi özellikler istiyor ama ikinci bir oyun ne kadar yer işgal edicek sistemi kasacakmı bunu nasıl hesaplanır metot nedir.
MicroAnaliz

mehmetux

Metot konusunda bilgim ve fikrim yok.
Soru sormadam önce empati kurmak lazım.