[Çözüldü] Ana menüde ki yerler in altındaki klasörlere erişememek

Başlatan alperkiran, 27 Mart 2011 - 16:02:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alperkiran

Merhaba arkadaşlar ubuntuda yeni sayılırım window sa göre ubuntuda daha fazla zaman geçirmekteyim şu güne kadarda sorunsuzdu  lakin bugün  üsteki ubuntu menüsünde ki yerler klasörünün altındaki hiç bir klasöre bağlanamıyorum bilgisayarımda ki c ,d ,indirilenler  resimler ...."  tıkladğımda  there was an error installing selected file  c does not appear to be valid theme . diye bi uyarı almaktayım  dün akşam bi kaç tane tema indirdim  ama kurmayı becerememiştim  yardım edebilcek  arkadaşlardan cevap bekliyorum .

bytan

Kullandığın temayı ön tanımlı temaya geri getirdiğinde de aynı sorunu yaşıyor musun?
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

alperkiran

evet aynı şekilde  farklı  temalardada aynı sorun cıkıyor 

bytan

Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

alperkiran

bu şekildede olmadı tema ile açamaya çalışıyor  bi yerden dosyaları tema olarak gör falan dedim herhalde ama nerden?
düzeltme  masaüstüne bi klasör indirdim onu sizin dediğiniz gibi birlikte aç diyerek  dizini seçerek düzelttim teşekkür ederim