çalışan cd kurulabilirmi?

Başlatan karizmaxi, 18 Mart 2011 - 00:30:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

karizmaxi

E17 masaüstü için öneri istemiştim öneriler üzerine moonOs indirdim ancak çalışan cd peki bu çalışan cdyi yüklemek mümkünmü yani sadece çalışan cdyi kurulum için kullanmak mümkün olabilirmi?
Cesaret akıldan gelirse cesarettir,
Bilgisizlikten gelirse cehalettir...

Göktürk

çalışan cd'de masaüstü açıldığı zaman sistem kur filan demesi lazım setup install gibi çıkıyor ise oradaki menüden kurabilirsin.
anakart:asus intel p8h61-mlx rev 3.0
işlemci:intel pentium g620 2.60 ghz x2
ram:kingston 4gb ddr3 1333 mhz 2 adet
ekran kartı:asus ati radeon hd 6670 1 gb ddr3 Hdd: Western Dijital 750 gb 64 cache 1 adet Sata2 Western Dijital 250 gb Sata2 Seagate 500 gb sata3 16 cache  Mac os x Lion 10.7.4 tr X64 Apple Fan Hackintosh xd :)

sema

Zaten CanlıCD'ler kurulum içindir, özelliklerinden biri kurulmadan çalışabilmesidir, bunun için de ismi çalışan cd. Yani kısaca evet kurulabilir.

Not: Benden önce bir ileti daha gelmiş. Uyarı vermediği için göremiyorum yeni gelen iletileri..
susema

karizmaxi

öyle bir seçenek mevcut değil cd sadece çalıştırılabilen cd ama bunu komutla falan kurmanın bir yolu varsa onu öğrenmek için sordum

karizmaxi

Alıntı yapılan: candy - 18 Mart 2011 - 00:50:20
Zaten CanlıCD'ler kurulum içindir, özelliklerinden biri kurulmadan çalışabilmesidir, bunun için de ismi çalışan cd. Yani kısaca evet kurulabilir.

Not: Benden önce bir ileti daha gelmiş. Uyarı vermediği için göremiyorum yeni gelen iletileri..
pardusta kurulan ve çalışan cd ayrı aynı şekilde moonos'tada öyle çalıştırdığımda ekranda kur diye bir şeçenek gelmiyor

karizmaxi

karizmaxi

Alıntı yapılan: karizmaxi - 18 Mart 2011 - 01:00:56
Alıntı yapılan: eribol - 18 Mart 2011 - 00:58:05
http://moonos.org/forum/7-installation-a-boot/43-how-to-install-moon-os--plz-some-help
teşekkürler ;) ;D benim burda thanks dememdeki espri ingilizce kaynağa yönlendirilmemden geliyor orda beni ilgilendirilen kısım Ana menü>>uygulamalar>>sistem araçları>>kurulum diğerleri beni ilgilendirmiyor.

thanks
burada benim thanks dememin sebebi ingilizce foruma yönlendirilmemden orada beni ilgilendiren kısım
Ana menü>>uygulamalar>>sistem araçları>>kur  bende madem yönlendirildiğim kaynak ingilizce, ingilizce teşekkür edeyim dedim.

bytan

Farkındasındır @karizmaxi; sıklıkla yabancı kaynaklara bağlantı veriyoruz.
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST