[Çözüldü] Voyager Linux Kurulumu ?

Başlatan iceboy, 25 Kasım 2012 - 13:43:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

iceboy

Arkadaşlar sınav stres özel hayat derken uzun zamandır uğrayamadım.İyisinizdir inşallah  :)

Forumda arama yaptım,bazı sonuçlara ulaştım fakat aklımda soru işaretleri kaldı.

Voyager linux kurmak istiyorum.Sitesinde download dosyalarının boyutu 50-45 mb arasında değişiyor yani çok küçük.

Acaba voyager linux sadece linux üzerinden mi kuruluyor ?

Sitede amd 64 bit için iso kalıbı bulamadım.

Windows 8 yanına kuramazmıyım acaba ?
I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...

matrax_41

Sizin baktığınız voyage linux olmalı. Voyager'la karışmasın. Google'da voyager diye aradığınızda çıkan ikinci sonuç Voyager.

iceboy

Alıntı yapılan: matrax_41 - 25 Kasım 2012 - 16:52:28
Sizin baktığınız voyage linux olmalı. Voyager'la karışmasın. Google'da voyager diye aradığınızda çıkan ikinci sonuç Voyager.

Evet aynen anlattığınız gibiymiş teşekkür ediyorum.

Site fransızca,amd64 için indirme linkini bulamadım.

Birde live yazıyor,sadece cd üzerinden mi çalışıyor yoksa kurulabilir versionu da var mıdır ?
I'm tired, boss. Tired of being on the road, lonely as a sparrow in the rain. I'm tired of never having a buddy to be with, to tell me where we's going to, coming from or why. Mostly, I'm tired of people being ugly to each other. I'm tired of all the pain I feel and hear in the world every day. There's too much of it...