slitaz

Başlatan ecoxx, 12 Mart 2010 - 01:15:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ecoxx

tam olarak dogru yer olmadiginin farkindayim ama "slitaz" hakkinda bilgisi olan var mi..wireless surucusunu tanitmaya calisiyorum...

heartsmagic

Küçük çaplı bir dağıtımdır. @pa'nın kullanmışlığı benim de az bakınmışlığım vardır :) Hani destek ararsan zor bulursun gibi geliyor bana. En son Türkçe sorunu vardı, onu halletmeye çalışırken bile tıkanmıştık. Kaldı ki geliştiricileri ile -yanlış hatırlamıyorsam- IRC üzerinden ilk elden iletişim kurulabiliyordu.

Kablosuz için sorunun nedir bilemiyorum. Fakat diğer dağıtımların sağladığı desteği hazır olarak bulamayabilirsin. Örneğin kernelde bir desteğe ihtiyacın vardır da adamlar eklememiştir. Kolları sıvayıp kendi kernelini derlemelisin (istisnai bir konu). Depolarında senin ihtiyacın olan paket yoktur de senin kaynağından derlemen gerekir.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

umutubuntu

Açıkçası Slitaz'ı kablosuz olarak hiç kullanmadım, bir de @heartsmagic'in dediği gibi Türkçe klavye konusunda sıkıntı yaşarsın çünkü yok.
Bizim baktığımız dönem daha Distrowatch'a dahi girmemişti şimdi paket desteği ilk zamanlara nazaran daha iyi diyebilirim.

badhero

Biraz geç de olsa; wireless kartımı ben de tanıtamadım. Yani bu konuda yalnız değilsiniz. Küçük boyutlu bir dağıtım, eksikleri olması normal. :)