64ten 32 bite yükseltme

Başlatan maydin95, 30 Ekim 2010 - 11:44:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

maydin95

Arkadaşlar bende 10.04 64 vardı ama Blenderi düzgün çalıştıramaması nedeniyle 10.10 32 indirdim. Onu DVD'ye yazdım ve bilgisayara taktım. Taktığım zaman yükseltmeyi gerçekleştir diyor. Şimdi yükseltme yapsam bir şey olur mu?
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

bytan

Olacakmış gibi gelmiyor bana. Zaten elinde cd var, neden temiz kurulum yapmıyorsun?
Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST

maydin95

Zaten öyle yapacaktım da 3 aylık Ubuntu'm bir de çok fazla şey yüklediydim. Normalde yapmazdım ama bazı uygulamaların 64bit sürümleri yok Blender doğru düzgün çalışmıyor. Şu Blender düzgen çalışsa sorun yok da neyse.

Sadece öyle çıkınca bir sorayım dedim. Temiz kurulum yapacağım zaten.
Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Yiğit Ateş

64'ten 32'ye yükseltme olmaz maalesef.

maydin95

Şimdi yeni Ubuntumdayım zaten öyle çıkınca merak ettim. Eğer bu varsa böcek falan mı? Eğer böcek ise hata raporlanabilir. Şimdi konu kilitlenecek mi yoksa açık mı kalacak? Kilitlenebilir tabii kesin bir şey söylenirse bence.

Yiğit Ateş

Böcek değil, sonuçta mimariler farklı.