ettercap ve beef ?

Başlatan serdar50, 13 Ekim 2010 - 19:59:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

serdar50

arkadaşlar ettercap i araştırdım paket toplama işine yaradığını öğrendim en azından çalıştırabiliyorumda ama beef diye bişi daha duydum fakat hiçbi yerde açıklama bulamadım yabancı sitelerde wardı ama onlarda kendi yaptıkları hataları anlatıyorlar programın açıklaması yoktu bi yerde okuduğum kadarıyla ikisi birden kullanılınca internet sitelerine saldırı yapılabiliyor veya ben öyle anladım ettercap in paket toplamaya yaradığını anladım fakat beef i hala çözemedim bactrack 4 teyim şu anda beef i burda da bulamadım bilgi verebilcek warmı acaba

mod arkadaşlar yanlış yere açtıysam özür forumda yeniyim

Yiğit Ateş

İnternet sitelerine saldırı derken? Ne amaçla kullanacaksınız bu programı?

serdar50

yok hayır o anlamda kullanıcam demedim sadece duydum mümkünmü gibisinden sordum bana sadece beef in ne olduğu ve ne işe yaradığı lazım

Mx0Ub

ettercap ile packetlerin arasına beef in vereceği kodu sıkıstırp
beef o packetleri kullanan kişilerin belli bilgilerini almaya yarıyor
Not:
Hic bi sorumluluk kabul edilmez yapılan yorumlardan ve verilen kodlardan

serdar50

kod oluşturucu gibi bişi yani
beef

heartsmagic

@Yiğit Ateş'in sorusuna bir cevap alabilirsek ben de sevinirim.

Not: Cevap gelmiş. Beef'in ne işe yaradığını bilmiyoruz, açıkçası o yönde bir iş görüyorsa bilmek de istemiyoruz. Hani uygulamanın bir sitesi vs. olsa bakıp yararlı bir icraatı var mı diye incelemek isterdik ancak gördüğüm kadarıyla ulaşmak pek mümkün değil. Konuyu da taşıyalım zira ortada bir yazılım sorunu yok.

Not2: Bir cevap daha gelmiş. Konu bu yönde devam etmesin lütfen.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

Mx0Ub

Not:

serdar50

kendi sitem üzerinde deneyeceğim bunu bi site tasarımı yapıyorum böyle bi yöntem warmış hackerların kullandığı diye duydum kendi sitem üzerinde deneyip açıkları kapatmayı düşünüyorum ama cevaplarımı aldım kısmen konu kilitlenebilir

Mx0Ub

ettercap ile ilişkisi söledim gibi diyer yandan
evt sitene koyup giren kişilerin tarayıcılarının verdiği bilgileri alabilirisin.
tabi kendi sitenin acıkları kısmı pek munkun gozukmuyo
Not: