Rohan online wine sorunu :)

Başlatan opusxx, 20 Ocak 2009 - 18:51:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

opusxx

Rohan online ı wine ın sitesinde gördüm ve rohan online nın kendi sitesinden oyunu indirdim. Wine 1.0 ile çalıştığını ben wine ı sürüm yükselttikten sonra fark ettim. Wine ın son sürümünü indirmeden önce oyunu wine ile açmaya kalktığımda hiçbir şey olmamıştı. Fakat ,arada wine ı yükseltmeden önce  pc min gariplik çıkartması vardı, bunun üzerine bir restart attım. Wine yeni sürümü ilede çalışmayınca bir de wine ı 1.0 sürümü ile denemek istiyorum fakat synapticten, nasıl eski sürümünü indireceğimi formlardan yine bulamadım. Büyük ihtimal arama cümlemi düzgün kuramadım ya da bulamadım :). Bu oyun ile ilgili bilgisi olan ve wine il ilgili isteiğimi bir link te olabilir, beni aydınlatırsanız  sevinçten ölücem.  Yoksada camianın canı sağolsun :)
nVidia GeForce 8600 GT (512)
Lxde + Awesome wm 3.4.6
philips 109b6 (19 inc )
AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+  1024 ram,

OKAN

Bu tip durumlarda yazılımın kendi sitesinde araştırma yapmak daha mantıklıdır.

http://wine.budgetdedicated.com/archive/index.html

opusxx

Çok sağloun.

Üzücü işte ingilizcem burada çok yetersiz kalıyo. Yine bazı işlerimi hallede biliyorum ama ...  :)
Lxde + Awesome wm 3.4.6
philips 109b6 (19 inc )

opusxx

Wine 1.0 a geri yükledim fakat maalesef yine * bir şey olmadı.  ::)

Opss Oyunun değişik bir yüklenme şekli varmış, şimdi wndowsta anlatıldığı gibi yükleme başladı. Sanırım linuxta ya ben biyerini kaçırdım yüklerken ya da bilemiyorum.. Neyse şimdi oyunu sitesinden indiriyorum, olur ise ubuntuda yeniden kurmayı denicem.
Lxde + Awesome wm 3.4.6
philips 109b6 (19 inc )