[Arşiv]Ubuntu 10.10 Wireless bağlantı sorunu

Başlatan ck1991, 04 Eylül 2010 - 20:35:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ck1991

Bugün 10.10 çileden çıkardı beni sevgili arkadaşlar 10.04'ten yükselttim önce grub ekranı gelmeden restart atıyor bilgisayar kendine hadi dedik bari iso dosyasını indirip temiz kurulum yapalım 5 dakikada kuruldu ubuntu hah şimdide wireless sorunu bağlanıyor gibi gözüküyor 1 dakika bağlanıldığını belirten ikon dönüyor sonra tekrar şifre ekranı geliyor şifre yanlış falan değil modemin başına gittim yine aynı hatayı verdi tekrar kaldır kurt uğraşmak istemiyorum yahu.

sem

Daha kararlı sürüm yayınlamadığı için bazı sorunlar olabilir büyük ihtimalle... Alfa/Beta/RC bölümüne açsaydınız keşke konuyu... Kolay gelsin, umarım sorununuz çözülür...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

ck1991

malesef çözülmedi bugün tüm kişiselleştirmelerimi kaybettim 10.10 upgrade sonrası grub hatasıyla üstüne wireless sorunu olunca yenide 10.04 kurdum hevesim kırıldı malesef

sem

".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

heartsmagic

@ck1991, tecrüben ve Beta kurma amacın ne bilmiyorum ancak adı üzerinde Beta bu. Bizde sorun yok ancak olmaz diye bir durum söz konusu da değil. Zaten mesele sorunları tespit edip, çözmediğinde hata bildirimi yapmaktır. Kaldır, kur elbette bir anlam ifade etmez.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

karapece

merhabalar;

Benim sorunumda aynı. Kararlı sürüm yüklü bende. Ancak tüm bağantıları full cekiyormuş gibi gösteriyor. Ayrıca Ağ yönetimini etkisizleştirip yeniden etkinleştirince birşey bulamıyor. yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.

heartsmagic

@karapece, bu başlığı kapatalım. Sen ilgili bölümde yeni bir başlık aç ve en azından irdeleyebileceğimiz bazı çıktıları o başlığa ekle. Ağ kartının, modeminin, bağlantı türünün ne olduğunu tahmin edemeyiz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.