En Güzel Masaüstü Yarışması (Eylül 2010)

Başlatan sem, 26 Ağustos 2010 - 20:24:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sem

Eylül ayının En Güzel Masaüstü yarışması başladı.
Masaüstü görüntülerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz. Herkese başarılar...

Son gönderim tarihi: 5 Eylül 2010, 1900
                                                                                                          Oylama tarihi: 5-10 Eylül 2010
**Önemli:
Arkadaşlar önemli bir iki değişiklik oldu yarışma formatı ile ilgili olarak:
1.) Bir önceki ayın birincisi yarışmaya katılamaz. (katılımcı sayısı ve çeşitliliği arttırabilmek adına)
2.) Ankette masaüstünü beğendiğiniz iki kişiye oy verebileceksiniz yani herkesin 2 oy hakkı olacak. (Hepimiz kararsız kalıyoruz, biraz olsun giderebilmek adına)

Hatırlatma:
Lütfen bu başlık altında sadece ekran görüntülerimizi paylaşalım, yorumlar ankete...
Ayrıca dileyen masaüstü gereçlerini de paylaşabilir.. Teşekkürler..
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Her yer ölüm yine, burası dünya
Derken ölüm bile bu nasıl dünya?
Benden ölüm dile, batıyor gün yine
Burası dünya?

ubuntupardus

Buyrun. İşte son hali. Hadi hayırlısı bakalım...

kalkan1973

Ben de adayım. Beğenirmisiniz bilmem.
Alttaki gereç CAİRO DOCK yandaki screenletter.
Evde İşte her yerde Linux

stratovarius

Bu ayda katılalım :P

umityakup

aybars

İkon paketini değiştirdim,yeniden yükleyim dedim.

Sherlock Holmes

eribol

@9N0M3, seni protesto ediyor masaüstü görüntülerine bir daha bakmayacağımı garanti ediyorum. Hasta ediyor adamı, kıskançlık duyguları depreşiyor vallahi :)

kursat1734

Kenzi

Simge setleri standartlaşıyor sanki pek çok kullanıcıda, ayrımı masaüstü resimleri mi belirleyecek :)
Conky ler güzel ama...

sem

Alıntı yapılan: sem0900 - 26 Ağustos 2010 - 20:24:08
Hatırlatma:
Lütfen bu başlık altında sadece ekran görüntülerimizi paylaşalım, yorumlar ankete...
Ayrıca dileyen masaüstü gereçlerini de paylaşabilir.. Teşekkürler..

Şu hatırlatmayı geçeyim tekrardan...
".NET çemberinden geçen lirisist etkisi bir 'Volcano', bir yüzüm Java bir yüzüm Badalamenti Don Tano"
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Burası dünya?

myardim

Kenzi

cengizomer

Bu da bizden.

KuL

sargin

Alıntı yapılan: eribol - 03 Eylül 2010 - 13:09:10
@9N0M3, seni protesto ediyor masaüstü görüntülerine bir daha bakmayacağımı garanti ediyorum. Hasta ediyor adamı, kıskançlık duyguları depreşiyor vallahi :)

Evet, ve açıklama bekliyoruz lütfen.

sem

sargin hoş geldiniz öncelikle... Hoş geldini mesaj sayınızdan dolayı söyledim... Bu gün sonlanıyor yaarışma... Bu başlık altında yorum yapmıyoruz ya da soru sormuyoruz, arkadaşların boşluğuna gelmiş sanırım, yine hatırlatma geçtim ben... Bu gün yarışma sonlanıyor... Anket açılacak ve anket yoruma açık oluyor, o başlık altından tüm yorum ve sorularınızı dile getirebilirsiniz... İyi günler...
Burası dünya?

muhtesembo

bir deneeme...
Önemli olan yarışmak...:)

necromencer

Bu da benden olsun bakalım. Şık ve sade...

eribol