no such partition

Başlatan phoenix38, 10 Temmuz 2010 - 00:59:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

phoenix38

arkadaşlar uzun süre sonra ubuntuyu yeni aldığım laptopuma kurdum sabah güncellemelerini yaptım fakat akşam geldiğimde bu hata ile karşılaştım no such partition win 7 yan yana kurdum nasıl kaldırırm ubuntuyu lütfen yardım edin

Yiğit Ateş

Forumda "Yeniden grub kurulumu" ve "no such partition" olarak arama yapabilirsin. Daha önceden konuşulmuştu.

heartsmagic

Grub menüsü gelir gelmez mi oluyor bu?
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

phoenix38

ya bu hata ubuntuda güncellemeleri yaptıktan sonra grub rescue başlığında dün de laptopu fabrika ayarlarına win 7 imagela dönderdim ama etkisi olmadı arkadaşlar acil yardım lütfen bu ubuntuyu nasıl silerim nasıl kurtulurum laptopumu  kullanamıorum lütfen yardım edin  :'( :'( :'( :'( :'(

stratovarius

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php?topic=20747.0

Forumda arama yapsan yada googleda ubuntu kaldırma diye aratsan yığınla kaynak bulabilirsin bu başlığı incele sorunun çözülecektir.

bytan

Alıntı yapılan: phoenix38 - 13 Temmuz 2010 - 14:14:09
ya bu hata ubuntuda güncellemeleri yaptıktan sonra grub rescue başlığında dün de laptopu fabrika ayarlarına win 7 imagela dönderdim ama etkisi olmadı arkadaşlar acil yardım lütfen bu ubuntuyu nasıl silerim nasıl kurtulurum laptopumu  kullanamıorum lütfen yardım edin  :'( :'( :'( :'( :'(

Yapacağın şey aslında oldukça basit. Yeniden grub2 kurulumu başlığına gidip gördüğün komutları adım adım uygulamak ve sonrasında her iki sistemi de kullanmaya devam etmek.

Umut en büyük kötülüktür; işkenceyi uzatır. - F.N.

Bir şey ne ise odur, bu kadar. Öyleyse, iki şey arasında bağdaşıklık varsa, bu aralarında iletişim kuruyorlar demek değildir.
"... kavrayışını bilgi ile derinleştir ..."
PF @ ST